Szajka dilerów z Poznania i Śremu rozbita

  Szajka dilerów z Poznania i Śremu rozbita

  SAGA

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Ośmiu dilerów narkotyków złapali - w Poznaniu i Śremie - policjanci. Przechwycili "towar" wart ponad 70 tysięcy złotych - informuje komenda wojewódzka.
  Policjanci rozpracowywali szajkę od kilku miesięcy. Poznawali jej strukturę i podział obowiązków osób w niej działających. Później przystąpili do zatrzymań.

  Najpierw w Poznaniu ujęli pięciu podejrzewanych - mężczyzn w wieku od 20 do 32 lat. W ich mieszkaniach znaleźli prawie tysiąc porcji różnych środków odurzających, wagi elektroniczne, przyrządy służące do porcjowania narkotyków. Kilka dni temu w Poznaniu i Śremie zatrzymali kolejnych trzech podejrzanych.

  - Jeden z nich na widok funkcjonariuszy zaczął uciekać samochodem - mówi Iwona Liszczyńska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. - Został jednak złapany, a policjanci znaleźli przy nim ponad 2,7 tys. porcji narkotyków: kokainy, amfetaminy i marihuany oraz 64 tysiące złotych.

  Wszyscy zatrzymani usłyszeli już zarzuty posiadania i wprowadzania do obrotu znacznych ilości środków odurzających. Pięciu z nich zostało aresztowanych.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo