Drogowcy remontują, są utrudnienia dla kierowców... Zobacz...

  Drogowcy remontują, są utrudnienia dla kierowców... Zobacz gdzie w Poznaniu będziesz mieć kłopoty!

  KAEF

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Częściowo skończy się w piątek koszmar kierowców na ulicy Grunwaldzkiej. Drogowcy otworzą tymczasową drogę w okolicy powstającego wiaduktu.
  To oznacza, że Grunwaldzka nie będzie się w tym miejscu zwężała do jednego tylko pasa w każdą stronę. Będzie więc można przejechać dużo szybciej. Od piątku łatwiej będzie się też jeździć ulicą Piekary. Drogowcy wymienili tam nawierzchnię jezdni.

  Ale to koniec dobrych wiadomości. W innych częściach miasta prace drogowców utrudniają przejazd. Tak jest na Opolskiej, gdzie nawierzchnia również wymagała wymiany. Prace podzielono na etapy, by nie zamykać całej ulicy. Ulica zamykana jest fragmentami. Wtedy samochody jeżdżą wahadłowo.

  Przebudowa gazociągu powoduje z kolei utrudnienia na ulicy Dąbrowskiego, a budowa przyłącza cieplnego utrudnia przejazd ulicą Podlaską. Na ulicy Marcelińskiej drogowcy sadzą zieleń drogową. W związku z budową dodatkowego pasa gorzej jeździ się ulicą 28 Czerwca 1956 roku.

  Prace drogowców utrudniają jednak życie nie tylko kierowcom, ale też pieszym. Na ulicy Szamarzewskiego trwa budowa chodników (od Wawrzyniaka do Polnej). A na przystanku "pestki" na Alejach Solidarności trwa przebudowa schodów.

  WIDZIAŁEŚ COŚ CIEKAWEGO? ZNASZ INTERESUJĄCĄ HISTORIĘ? MASZ ORYGINALNE ZDJĘCIA?
  NAPISZ DO NAS NA ADRES WYDAWCA@GLOS.COM!


  Możesz wiedzieć więcej! Kliknij i zarejestruj się: www.gloswielkopolski.pl/piano
  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo