Piknik Lecha Poznań z okazji 90-lecia klubu [ZDJĘCIA]

  Piknik Lecha Poznań z okazji 90-lecia klubu [ZDJĘCIA]

  Zbyszek Snusz

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Piknik Lecha Poznań z okazji 90-lecia klubu [ZDJĘCIA]
  1/45
  przejdź do galerii

  ©Fot. Zbyszek Snusz

  Koncerty, konkursy, spotkania z byłymi gwiazdami Lecha Poznań, a także obecnymi piłkarzami - to tylko niektóre z atrakcji, w jakich można było wziąć udział podczas pikniku zorganizowanego z okazji 90-lecia klubu.
  Zabawa koło Stadionu Miejskiego rozpoczęła się już trzy godziny przed spotkaniem Lecha z nowym klubem Artjoma Rudniewa - niemieckim HSV Hamburg. W strefie zabawy najmłodsi mogli pomalować sobie twarz, skorzystać z dmuchanego pałacu, trampolin, ale nie tylko. Swoje umiejętności można było sprawdzić też na torze przeszkód, podczas wspinaczki czy w turnieju piłkarzyków.

  Scenę główną ustawiono na parkingu przed IV trybuną. Piknik rozpoczął się chwilę po 16 od występu grupy Kolejorz Kids. Później na scenie pojawili się przedstawiciele Złotej 90-tki, czyli najbardziej zasłużeni ludzie Lecha.

  Byli wśród nich nie tylko piłkarze, tacy jak Waldemar Kryger, ale także przedstawiciele innych sekcji, których kiedyś w poznańskim klubie działało aż 22 - swoimi wspomnieniami dzieliła się m.in. koszykarka Teresa Rochowska i kolarz Zenon Czechowski.

  Gdy na zakończenie pikniku występ rozpoczynały Muchy, przed sceną nie było jeszcze prawie nikogo. Większość kibiców oblegała wtedy piłkarzy Lecha, którzy na chwilę pojawili się na pikniku, a w drodze powrotnej na stadion cierpliwie rozdawali autografy.

  Możesz wiedzieć więcej! Kliknij i zarejestruj się: www.gloswielkopolski.pl/piano
  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Litar

   Litar (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 61 / 52

   tak niektórzy wyśmiewali ilość ludzi na Łęgach na 100 leciu Warty, a tutaj widzę cieniutko i bardzo słabe zainteresowanie

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo