Seniorzy: co warto wiedzieć? dokąd wybrać się w nadchodzącym...

  Seniorzy: co warto wiedzieć? dokąd wybrać się w nadchodzącym tygodniu?

  Milena Kochanowska

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Seniorzy korzystajcie z przygotowanych dla Was zajęć!

  Seniorzy korzystajcie z przygotowanych dla Was zajęć!

  Co tydzień Centrum Inicjatyw Senioralnych i Głos Wielkopolski rekomendują seniorom ciekawe wykłady, zajęcia, warsztaty... Sprawdź koniecznie, co Ciebie interesuje. Naprawdę warto wyjść z domu!
  Seniorzy korzystajcie z przygotowanych dla Was zajęć!

  Seniorzy korzystajcie z przygotowanych dla Was zajęć!

  Dziś, w środę 3 października, w godz. 17-20 Klub Seniora "Uśmiechaj się" zaprasza na spotkanie "Z wizytą w galerii" - "W kręgu kultury romskiej". Wstęp bezpłatny. Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 62, ul. Druskiennicka 32, Galeria 2. Piętro.


  Jutro, 4 października w godz. 16-18 Uniwersytet Każdego Wieku zaprasza do udziału w warsztacie "Nowe media - zaistnieć w sieci - komunikatory społecznościowe - Facebook, Nasza Klasa, Myspace", który poprowadzi Tomasz Jakubowski. Miejsce: UKW, Wyższa Szkoła Bankowa, ul. Powstańców Wlkp 2A, sala 210 BR. Na warsztat obowiązują zapisy, tel. 61 655 33 54.


  Także jutro, w godz. 16-17.30 Otwarta Wszechnica Ekonomiczna, działająca w ramach Uniwersytetu Ekonomicznego zaprasza na wykład prof. dr inż. Wojciecha Cellarego, pt. "Seniorzy w społeczeństwie komunikacyjnym". Miejsce: budynek główny UEP, al. Niepodległości 10, sala 111 A.


  W piątek, 5 października o godz. 16 mgr Joanna Szulc-Wrzos z Wyższej Szkoły Handlu i Usług zaprasza na wykład pt. "Opowieści ziarenek kawy, czyli zanim kawa trafi do filiżanek". Miejsce: ul. Zwierzyniecka15, sala A2. Po wykładzie organizatorzy zapraszają na filiżankę kawy do nowo otwartej kawiarni Cafe Club "Zwierzyniecka" przy ul. Zwierzynieckiej 13 a.


  Również w piątek, w godz. 10-12 zapraszamy do Domu Pomocy Społecznej im. bł. Edmunda Bojanowskiego - w ramach "drzwi otwartych" można będzie obejrzeć dom i zapoznać się z zakresem usług oferowanych podopiecznym. Miejsce: ul. Niedziałkowskiego 22.


  W sobotę, 6 października o godz. 11 zapraszamy na spotkanie inaugurujące nowy rok akademicki w Akademii 50+. Wraz z Akademią Podróży Wojażer wybiorą się Państwo w podróż po najpiękniejszych miastach Europy oraz wysłuchają koncertu Chóru 50+ pod batutą Michała Mierzejewskiego. Miejsce: MTP, Sala Zielona, Hol Wschodni, ul. Głogowska, vis-a-vis Mostu Dworcowego. Bezpłatne zaproszenia do odbioru przed wykładem w holu.


  Także w sobotę, w godz. 11-15 zapraszamy do zapoznania się z ofertą Klubu Nice Lady Fitness skierowaną do seniorów, wysłuchania wykładu dotyczącego aktywności fizycznej oraz wzięcia udziału w pokazowym marszu nordic walking. Można też skorzystać z 30. proc. zniżki na wybrane zajęcia. Miejsce: Ośrodek Przywodny Rataje, os. Piastowskie 106a.

  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   szansa rozwoju dla osób 45+

   FHD (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 14 / 23

   Fundusz Hipoteczny DOM jest firmą przyjazną osobom dojrzałym zawodowo, którzy poszukują nowych wyzwań i chcą zdobywać lub poszerzać swoje umiejętności i wiedzę zdobyte w dziedzinie finansów,...rozwiń całość

   Fundusz Hipoteczny DOM jest firmą przyjazną osobom dojrzałym zawodowo, którzy poszukują nowych wyzwań i chcą zdobywać lub poszerzać swoje umiejętności i wiedzę zdobyte w dziedzinie finansów, bankowości lub ubezpieczeń. W chwili obecnej poszukujemy pracowników do sprzedaży, którzy w sposób kompetentny i serdeczny potrafią prowadzić rozmowy i spotkania z Klientami w wieku 65+. Ważne dla nas są entuzjazm i pogodne usposobienie kandydatów do pracy.
   Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem pracy w Funduszu Hipotecznym DOM uprzejmie proszę o przesłanie swojej aplikacji poprzez ogłoszenie na pracuj.pl http://www.pracuj.pl/praca/specjalista%20ds.%20sprzeda%C5%BCy%20fundusz%20hipoteczny%20dom;kw
   zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo