Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2:0. Relacja na żywo! [KLIKNIJ]

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

RED, SZKI

8Komentarzy Prześlij Drukuj
Już po meczu... Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego źle piłkę wybijał Henriquez, potem niefortunnie głową zagrał Ubiparip, a Traore fantastycznym strzałem przewrotką umieścił futbolówkę w siatce. Lech przegrywa w Gdańsku 0:2 . Śledź naszą relację na żywo!

Piotr Reiss w meczu z Pogonią Szczecin

(© Marek Zakrzewski)

Koniec meczu. Lechia wygrała z Lechem Poznań 2:0. Pierwszy gol w PGE Arena padł w 33 minucie. Drugi w 89.
To pierwsze zwycięstwo gdańszczan na PGE Arenie w tym sezonie. Kolejorz poniósł za to premierową porażkę w rozgrywkach. Miał być lider, tymczasem trzeba obejść się smakiem...

stylista (gość)  •

spodziewali się pajace z wioski Wronki że przegrają,bo pierwszy raz widziałem że wystąpili w czarnych strojach,żałobnych ciekawe kto ich tak ubrał,ciekawe kto sprowadza takie stroje wyglądają jak wybrakowane wystarczy spojrzeć chociaż na zdjęcie z poprzedniego meczu w Poznaniu,ikone Amiki tak ubrać to wstyd bo jak 40 letni dziadek emeryt ZUSU wygląda w takich gaciach ikona klubu w takich gaciach to wstyd na całą Polskę!

truteń (gość)  •

Wstyd, żenada, katastrofa, nasi piłkarze traktują grę w piłkę jako prace a nie jako pasje, do tego nie potrafią tej pracy dobrze wykonać, a nasz "trener" Rumak nie widzi że Bereszyński nic nie gra, zdejmuje Ślusarskiego, po co?, dlaczego?, NIE BĘDĘ CHODZIŁ NA MECZE I OGLĄDAŁ WAS W TAKIM STANIE, KTOŚ POWINIEN WAS DOBIĆ JAK KULAWEGO KONIA, WŁĄCZNIE Z TRENEREM!

skomentuj

Pożal się boże 2...

+13 / -17

ciekawe kto ocenia mój wpis negatywnie, Rumak iPada odpalił w autobusie?, może Bereszyński na GSIII?, a może ktoś z zarządu, bo na pewno nie kibic który tą padake oglądał

skomentuj

wstyd,żenada i kompromitacja

+21 / -16

alex (gość)  •

Rumak miej honor i odejdz!!!!!!Bereszynski,kaminski morzdzen i rumak to swiatowa klasa.Bereszynski plątasie o swoje nogi.Nioewiem o co chodzi w grze LECHA.To tylko baran rumak wie.Co Rejs ma zrobic w 25 minut.Jak można Bartka ściągnąc,a nieudacznika bereszynskiego zostawic?!