Zaproszenie na sportowy weekend w Poznaniu i Wielkopolsce

    Zaproszenie na sportowy weekend w Poznaniu i Wielkopolsce

    LUMAR

    Głos Wielkopolski

    Głos Wielkopolski

    W ten weekend piłkarze Lecha Poznań o kolejne punkty zagrają z Lechią w Gdańsku, natomiast futboliści Warty Poznań pierwszoligowe spotkanie rozegrają z Zawiszą w Bydgoszczy. Nabierają tempa rozgrywki w sportach halowych. W Baborówku trwa jeździecka rywalizacja o Puchar Polski w WKKW.
    PIŁKA NOŻNA
    Jarota Jarocin - Górnik Wałbrzych, II liga, niedziela, godz. 15, stadion przy ul. Sportowej w Jarocinie.

    Polonia Astromal Leszno - GKS Dopiewo, III liga, niedziela, godz. 14, boisko MOSiR przy ul.Strzeleckiej w Lesznie.
    Piast Kobylin - Pogoń Mogilno, III liga, niedziela, godz. 15, stadion przy ul. Strzeleckiej w Kobylinie.
    SAPA Lubuszanin Trzcianka - Polonia Środa Wlkp, III liga, sobota, godz. 15, stadion przy ul. Piotra Skargi w Trzciance.
    Górnik Konin - Ostrovia Ostrów Wlkp., III liga, sobota, godz. 16, Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale w Koninie.
    Unia Swarzędz - Unia Roszak Solec Kujawski, III liga, sobota, godz. 16, stadion przy ul. Św. Marcin w Swarzędzu.

    Medyk Konin - AZS Wrocław, ekstraliga kobiet, niedziela, godz.13, Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale w Koninie.

    IV LIGA grupa północna
    sobota: Zjednoczeni Trzemeszno - Grom Plewiska (15), 1922 Lechia Kostrzyn - Leśnik Margonin (15), Sokół Pniewy - Pogoń Lwówek (16), Tarnovia Tarnowo Podgórne - Warta Międzychód (16), Mieszko Gniezno - Sparta Oborniki (16);
    niedziela: Warta II Poznań - Świt Piotrowo (15, na boisku Polonii przy ul. Harcerskiej), Wełna Skoki - Noteć Czarnków (15), 1920 Mosina - Czarni Wróblewo (16).

    IV LIGA grupa południowa

    sobota: GKS Krzemieniewo - Płomyk Jarota II Jarocin (14), Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - Sparta Konin (15, boisko w Dobrzycy), Dąbroczanka Pępowo - Victoria Ostrzeszów (16), KKS 1925 Kalisz - LKS Ślesin (16), SKP Słupca - Olimpia Koło (16), KP Opatówek - Obra Kościan (16), GKS Krzemieniewo - Płomyk Jarota II Jarocin (14);
    niedziela: Centra Ostrów Wielkopolski - Grom Wolsztyn (11), LKS Gołuchów - Victoria Września (14).

    KOSZYKÓWKA
    BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski - MOSiR Krosno, I liga mężczyzn, sobota, godz. 18.30, hala przy ul. Kusocińskiego w Ostrowie Wielkopolskim.
    Pyra Poznań - Gryf Goleniów III liga, sobota, godz. 15, hala POSiR A przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu.

    SIATKÓWKA
    AZS UAM Poznań - Cuprum Lubin, mecz towarzyski siatkarzy, piątek, godz. 18, hala UAM przy ul. Zagajnikowej w Poznaniu.
    Turniej Szamotuły Enea Cup z udziałem Aluprofu Bielsko-Biała, Atomu Trefl Sopot, Tauronu Dąbrowa Górnicza i PTPS Piła, piątek, godz. 16 i 18, sobota, godz. 16 i 18, niedziela, godz. 11 i 14.30 (mecz o Superpuchar), hala Nałęcz przy ul. Mickiewicza w Szamotułach.

    1 »

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63