Biuro podróży Arena Touristik wzięło pieniądze, a wycieczek...

  Biuro podróży Arena Touristik wzięło pieniądze, a wycieczek nie było

  Maciej Roik

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Biuro podróży Arena Touristik wzięło pieniądze, a wycieczek nie było
  Poznańskie, internetowe biuro podróży Arena Touristik przyjęło od klientów wpłaty na wycieczki po Europie, a nie zorganizowało wyjazdów. Jedną z osób, która przelała pieniądze i wciąż nie dostała ich z powrotem jest Maciej Jędrzejak z Poznania. Wpłacił na konto pięciodniowego wyjazdu do Paryża około 600 złotych. Obecnie sprawą zajmuje się prokuratura.
  Biuro podróży Arena Touristik wzięło pieniądze, a wycieczek nie było
  Pięć dni w Paryżu za około tysiąc złotych od osoby. A w cenie dowóz na miejsce nowoczesnym autokarem, a potem zwiedzanie jednej z najpiękniejszych europejskich stolic. Na tę ofertę firmy Arena Touristik skusił się Maciej Jędrzejak* z Poznania. Chciał sprezentować wyjazd córce i zięciowi. Mimo że wpłacił część pieniędzy, do wyjazdu nigdy nie doszło.

  - W marcu poszedłem na spotkanie do hotelu Ikar, gdzie zachwalono niskie ceny i atrakcje tej wycieczki - mówi. - Dlatego się zdecydowałem. Na miejscu wpłaciłem 198 zł, a 10 maja dostałem pismo, że mam wpłacić 399 zł zaliczki na poczet wyjazdu. Tak zrobiłem, jednak kontakt się urwał.

  Kolejna rata miała zostać wpłacona do końca czerwca. Brak sygnałów ze strony biura zaniepokoił poznaniaka. Próby kontaktu z numerem podanym na stronie internetowej zakończyły się fiaskiem. W siedzibie biura przy ulicy Grunwaldzkiej M. Jędrzejak zastał odkręcone tabliczki. Okazało się, że firma przeniosła się na ulicę Wieruszowską.

  Tam udało mu się dotrzeć do jej pracowników. 19 lipca zapewnili, że pieniądze zwrócą. Do tej pory, Arena Touristik
  tego nie zrobiła.

  W takiej samej sytuacji jest przynajmniej kilkadziesiąt osób. Wszystkie wpłaciły pieniądze, a na wycieczkę nie pojechały.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Nie jest aż tak żle

   Magicman (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 33 / 15

   Z tego co widze to w tym przypadku nie jest aż tak tragicznie majaą gwarancje bankową wiec ludzie powinni dostac swoje wplacone piueniadze.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   strata

   anastazjolog (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 25 / 34

   bardzo dobrze, że wydymali tego jędrzejaka i jemu podobnych !! po to aby jechać do paryża, nie jest potrzebne, zadne biuro turystyczne!! wsiadam w samolot, za 2 godziny jestem na miejscu i zwiedzam...rozwiń całość

   bardzo dobrze, że wydymali tego jędrzejaka i jemu podobnych !! po to aby jechać do paryża, nie jest potrzebne, zadne biuro turystyczne!! wsiadam w samolot, za 2 godziny jestem na miejscu i zwiedzam co chcę, śpie gdzie chcę, jem co chcę i wracam kiedy chcę ! no, ale jeżeli ktos, po to aby zrobić kupę, potrzebuje anastazjologa i pielegniarki, to jego strata !!zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   odp

   poznaniak (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 28 / 28

   zalujesz debilu to mogles sie zapisac

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo