Poznańskie Ligi RED BOX: Wyniki i tabele sezonu Jesień'2012

    Poznańskie Ligi RED BOX: Wyniki i tabele sezonu Jesień'2012

    LUMAR

    Głos Wielkopolski

    Głos Wielkopolski

    Poniżej prezentujemy wyniki z ostatniego oraz aktualne tabele Poznańskich Lig RED BOX. Stan na 26 września 2012 roku.

    Ekstraliga



    Nissan Polody - Rakietowcy 8:3 (Pytlak 3, Bączyk, Mirecki po 2, Szpalik 1 - Piechowicz 2, Dudzik 1), Ferrex - Medi-Tech 2:3 (Jachalski, Tórz po 1 - Marek 2, Cyferkowski 1), Ferrex - Drużyna Szpiku 5:3 (Tym, Tórz po 2, Jachalski 1 - Rogalski, Adamczak, Poprawa po 1), Shark - Auta Terenowe 6:3 (Kobiela 3, Maćkowiak, Grot, Panowicz po 1 - Smura, Klose, Niemczyk po 1), Nissan Polody - Medi-Tech 8:3 (Bromka, Szpalik po 3, Bączyk, Adamski po 1 - Frąckowiak, Gorzyński, Marek po 1), Tanner’s Irish Pub - Rakietowcy 3:2 (Barcewicz, Zaremba, Siatkowski po 1 - Kaczmarek 2), Rebis Dom Wydawniczy - Import-China.pl 4:4 (Klimas 2, Sobkowiak, Cmok po 1 - Szary, Tuliszka, Ratajczak, Matys po 1), Decathlon Team Swadzim - Centra Exide 2:3 (Balcerek 2 - Turek, Murawski, Dudkiewicz po 1), Decathlon Team Swadzim - Tanner’s Irish Pub 4:2 (Kubiak, Majer po 2 - Przybył, Barcewicz po 1), Rebis Dom Wydawniczy - Ferrex 3:5 (Cmok 2, Klimas 1 - Lamch 3, Jachalski, Sobótka po 1), Shark - El-Pietz 4:6 (Smelkowski, Kobiela, Pachelski, M. Grabia po 1 - Rafałko 4, Pikul, Walkowiak po 1), Import-China.pl - Nissan Polody 1:3 (Ratajczak 1 - Mirecki, Szalik, Sander po 1).

    1. Nissan Polody 5 15 30-11
    2. El-Pietz 4 12 18-10
    3. Auta Terenowe 5 9 23-17
    4. Medi-Tech 5 8 17-20
    5. Shark 6 7 29-26
    6. Decathlon Team Swadzim 5 7 15-17
    7. Drużyna Szpiku 5 6 20-21
    8. Centra Exide 4 6 14-15
    9. Ferrex 5 6 16-19
    10. Import-China.pl 5 5 17-19
    11. Rakietowcy 6 4 13-27
    12. Tanner's Irish Pub 5 3 14-22
    13. Rebis Dom Wydawniczy 2 1 7-9
    14. Lena Luboń 0 0 0-0

    Czołówka strzelców: Mateusz Kobiela (Shark) - 8, Krzysztof Poprawa (Drużyna Szpiku) - 7, Piotr Bromka (Nissan Polody) - 7.

    I liga



    Agawa Club - Tesat 2:1 (R.Liwiński, Pawlak po 1 - Cielecki 1), Niereal - OMI lifts 4:0 (Balcewicz 2, Kantarek, Zaremba po 1), draco.info.pl - Cosmoworker 2:9 (Laskowski, Wojtczak po 1 - Perzyński 3, Marciniak, Malec po 2, Fojut, Mikusek po 1), OMI lifts - L.S. Dębiec 5:3 (B. Tritt 3, Strojek, Rogalewicz po 1 - Borowczyk, Sobolewski, Środa po 1), G4S - Bentley 4:1 (Radkiewicz 3, Czarnuch 1 - Mykaj 1), Andersia Hotel Experts - Niereal 3:2 (Głowacki, Gmerek, Jóźwiak po 1 - Kaszyński, Kantarek po 1), Tropicana-Horeca Team - United 1998 8:4 (Szczygieł 3, Norek 2, Nowak, Szaroleta, Michalak po 1 - Dutkiewicz 2, Górski, Śledziński po 1), Agawa Club - Mayart 6:1 (Gendera 2, Malzahn, Łukasik, Pawlak, Cepiński po 1 - Filipiak 1), OMI lifts - Agawa Club 5:4 (B. Tritt, Strojek po 2, Pieczyński 1 - Haze, R. Liwiński, Musiał, Pawlak po 1), OMI lifts - Cosmoworker 3:9 (Solecki 2, B. Tritt 1 - Marciniak, Perzyński po 2, Śnieżko, Nowak, Ma. Bury, Mi. Bury, Malec po 1), Tropicana - Horeca team - Mayart 6:4 (Norek 3, Szczygieł, Nowak, Szaroleta po 1 - Filipiak 3, Wydrowski 1), L.S. Dębiec - G4S 7:2 (Sobolewski 3, Połczyński, Schmidtke, Borowczyk, Pawłowski po 1 - Witosław, Czarnuch po 1).

    1. Tropicana-HoReCa Team 5 12 28-22
    2. G4S 6 12 29-25
    3. Kolporter Poznań 4 10 25-8
    4. Andersia Hotel Experts 5 10 16-12
    5. Cosmoworker 3 6 20-12
    6. Tesat 4 6 18-11
    7. Niereal 3 6 10-4
    8. Agawa Club 5 6 18-18
    9. L.S.Dębiec 5 6 15-15
    10. United 1998 4 6 17-18
    11. draco.info.pl 5 6 15-23
    12. OMI lifts 5 6 17-27
    13. Mayart 5 3 10-24
    14. Bentley 5 0 5-24

    Czołówka strzelców:
    Piotr Palacz (Kolporter Poznań) - 10, Marcin Gradkiewicz (G4S) - 9, Robert Szaroleta (Tropicana-HoReCa) - 9.

    II liga, grupa A



    Pollana - LP Business Club 6:4 (Kołodziejczak 4, Zimny, Kokot po 1 - Ćmielewski 3, Dering 1), Geobiz - Bar Metka Team 8:5 (Pawlak 4, Maciejewski 2, Źywanowski, Czajka po 1 - Wielgus 3, B. Jujeczka, Mielcarek po 1), Leśne Dziadki - Rapid 1:4 (J. Terpiłowski 1 - Wojtyniak 2, Janczak, Bręcz po 1), Budchem - SM Poznań 2:2 (Nowak, Pokój po 1 - Seweryn, Szary po 1), Pollana - Itrap 6:2 (Kołodziejczak 4, Chudzikiewicz, Paciorek po 1 - Talaga, Janiaczyk po 1), PIMR - Bar Metka Team 3:8 (Grabowski 2, Rogalski 1 - Ł. Jujeczka, L. Pietrzak po 3, Jaskowski, Bujny po 1), LP Business Club - Leśne Dziadki 3:5 (Ćmielewski 2, Gapiński 1 - J. Terpiłowski 2, W. Terpiłowski, Skórka, Grabiński po 1), FC Arvato - Bar Metka Team 4:2 (Tokarz, Olejnik, Leszek, Skowronek po 1 - Jaskowski, Pietrzak po 1), br perfekt - Budchem 1:4 9Górski 1 - Seweryn, Matera, Robak, Czerwiński po 1), FC Arvato - Rapid 5:12 (Nowak 2, Skowronek, Olejniczak, Ścibór po 1 - Winiarski, Wojtyniak po 3, Napierała, Targowski po 2, Janczak, Bręcz po 1).

    1. Rapid 4 12 32-12
    2. Nat-Geo 4 9 28-20
    3. Leśne Dziadki 4 9 20-15
    4. SM Poznań 5 8 19-13
    5. FC Grunwald 3 7 16-8
    6. Budchem 3 7 10-5
    7. FC Arvato 4 7 19-20
    8. Pollana 5 6 19-24
    9. PIMR 5 4 20-36
    10. Bar Metka Team 4 3 19-20
    11. br-perfekt.pl 1 0 1-4
    12. LP Business Club 4 0 12-24
    13. Itrap 4 0 9-23

    Czołówka strzelców: Damian Grabowski (PIMR) - 11, Paweł Kołodziejczak (Pollana) - 11, Damian Kulczyk (SM Poznań) - 10.

    II liga, grupa B



    Urząd Miasta Poznania - Schattdecor 5:6 (Czyź 4, Czerniga 1 - Antkowiak 3, Siwecki 2, Wróblewski 1), Koniec Imprezy - B&M Professional 3:6 (Minor 2, Kowalczyk 1 - Gohling 4, Suwalski, Frąckowiak po 1), Domrel - Nuovo 7:2 (B. Weinert, A. Weinert po 2, Tomczyk, Marzec, Słaboń po 1 - Rossochacki 2), PHPU Mir-Bud Mirosław Klause - Carlsberg ASC 6:4 (Cwojdziński 3, Polowczyk, Izdebski, Chmal po 1 - Pokaczajło 2, Jerzak, Obrebowicz-Wowczak po 1), Seven - Carlsberg ASC 4:3 (Steinke 3, Wawrzyniak 1 - Pokaczajło 3), Smoła - Schattdecor 6:7 (Rydlewski 4, Tomaszewski, Knott po 1 - Siwecki, Antkowiak po 3, Sawicki 1), Urząd Miasta Poznania - Nuovo 4:2 (Sobczak, Skrzyński, Czerniga, Czyż po 1 - Przysiek, Libera po 1), Koniec imprezy - Domrel 4:0 (Skorupka 2, Wcisło, Stachecki po 1), Paumar - Canappka 4:8 (Frąckowiak, Hoffmann, Orzechowski, Marciniak - Rogulski 5, Pietrucki, Jemioło, Rybarczyk po 1), Seven - Urząd Miasta Poznania 3:4 (Skibiński 2, Steinke 1 - Czerniga, Czyż po 2).

    1. Urząd Miasta Poznania 4 9 20-13
    2. Koniec Imprezy 4 9 18-11
    3. Schattdecor 3 9 17-13
    4. PHPU Mir-Bud Mirosław Klause 3 7 14-10
    5. B & M Professional 4 6 13-13
    6. Canappka 3 4 15-12
    7. Seven 2 3 7-7
    8. Paumar 3 3 15-16
    9. Domrel 3 3 9-10
    10. Smoła 3 3 17-20
    11. Carlsberg ASC 3 0 9-17
    12. Nuovo 3 0 6-18

    Czołówka strzelców: Bartosz Antkowiak (Schattdecor) - 10, Łukasz Czyż (urząd Miasta Poznania) - 10, Paweł Rydlewski (Smoła) - 9.

    III liga, grupa A



    Saturn - Grodno Elektryczne Hurtownie 6:3 (Niedzielski 2, Jarmużek, Fenske, Mierzejewski, Stachowiak po 1 - Strycharczyk, Gładysiak, Heyn po 1), Ambassadors - Troglodyci 4:4 (Hauk 2, Ratajczak, Biernacik po 1 - Wejman 2, Stupczński, Kociemba po 1), Eurofol - Rebis II 4:2 (Jankowski 2, kowalka, Sikorski po 1 - Wojnowski, Mazur po 1), Inea Team - Saturn 3:2 (Jańczak 3 - Owedyk, Jarmużek po 1), sztukapilki.pl - Troglodyci 2:6 (Bieńko, Traczyk po 1 - Burek 2, Wejman, Kociemba, Nowak, Michalski po 1), Brico Depot Team - Eurofol 4:0 (Jezierski 2, Ratajczak, Romański po 1), Golden Team - Brico Depot Team 4:4 (Zieliński 2, Zawitaj, Wiśniewski po 1 - Sawicki 3, Romański 1), Ambassadors - Inea Team 0:1 (Jańczak 1).

    1. Troglodyci 5 11 22-15
    2. Saturn 4 9 20-10
    3. INEA Team 4 9 14-13
    4. Brico Depot Team 4 8 14-8
    5. Golden Team 3 7 15-10
    6. Grodno Elektryczne Hurtownie 4 6 19-13
    7. Eurofol 4 6 12-16
    8. Ambassadors 4 4 11-13
    9. KPI Retail 3 3 10-11
    10. Rebis II 4 3 12-19
    11. sztukapilki.pl 4 1 9-17
    12. KS Arvato 5 1 14-27

    Czołówka strzelców: Mariusz Jańczak (INEA Team) - 9, Bartosz Burek (Troglodyci) - 6, Radosław Heyn (Grodno Hurtownie Elektryczne) - 5.

    III liga, grupa B



    Intersport Poznań - MasterBoys 4:4 (Gałczyński 3, Możdżeń 1 - Kędracki 3, Stępniewicz 1), BHU S.A. - Pekabex 6:3 (Imielski 3, Mankiewicz 2, Nowak 1 - Andrzejewski 2, Meller 1), BHU S.A. - Grupa Tense 6:3 (Mankiewicz 2, Pawlak, Jakubowski, Przybylski, T. Adamek po 1 - Woźniak 2, Ratajski 1), Blue Boys - Natalii 7:3 (Królik 4, Przybylski, Białożyt, Jankowski po 1 - Soboniak, Sikora, Oblewski po 1), Poznańskie Pyry - V-Bud Walkiewicz 4:7 (M. Polaczyk, K. Polaczyk, Wegwert, Dworzyński po 1 - Wierzbicki 4, Zwierzycki 2, Naskręt 1), Intersport Poznań - Poznańskie Pyry 6:2 (Gałczyński 4, Siejak, Lewandowski po 1 - Polaczyk 2), kuźniewski.pl - Czarna Brygada 2:4 (Lenartowski, Gołdyn po 1 - Kolanowski 2, Michalak, Sipura po 1), Grupa Tense - Franklin FC 2:2 (Ratajski, Woźniak po 1 - Śmigielski, Duszyński po 1), Blue Boys - Pekabex 2:4 (Jankowski, Królik po 1 - Majewski 2, Sroczyński, Andrzejewski po 1), SonyCenter - Natalii 6:2 (Krawczyk 3, Wira, Zarzyka, Kukucki po 1 - Nowaczyk, Sikora), BHU S.A. - Natalii 15:0 (Imielski 5, Koszewski 3, Łabęcki, Mankiewicz po 2, Nowak, Gembiak, Adamek po 1), BHU S.A. - MasterBoys 7:5 (Mankiewicz 3, Jakubowski 2, Adamek, Nowak po 1 - Nosek 2, Jaworski, Jankowski, Kamiński po 1).

    1. BHU S.A. 5 15 41-14
    2. Czarna Brygada 4 12 36-5
    3. Intersport Poznań 5 10 25-18
    4. Grupa Tense 5 10 21-16
    5. MasterBoys 5 7 29-21
    6. Franklin FC 4 7 13-11
    7. Blue Boys 3 6 12-8
    8. Pekabex 5 6 18-22
    9. SonyCenter 1 3 6-2
    10. V - Bud Walkiewicz 5 3 12-28
    11. kuzniewski.pl 4 0 13-26
    12. Natalii 3 0 5-28
    13. Poznańskie Pyry 5 0 12-44

    Czołówka strzelców: Hubert Gałczyński (Intersport Poznań) - 13, Marcin Kolanowski (Czarna Brygada) - 13, Mateusz Sipura (Czarna Brygada) - 12.


    Możesz wiedzieć więcej! Kliknij i zarejestruj się: www.gloswielkopolski.pl/piano




    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl