Na Stolarskiej będzie znów mogła polecieć woda, ale czy...

  Na Stolarskiej będzie znów mogła polecieć woda, ale czy poleci?

  TR

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego nakazał właścicielom kamienicy przy Stolarskiej 2 naprawić instalację wodną. To, że będzie sprawna nie oznacza jeszcze, że popłynie woda. Właściciele kamienicy nie mają bowiem umowy z Aquanetem.
  Nakaz inspektora dotyczy przywrócenia sprawności instalacji wodociągowej w obrębie piwnicy, w której ekipa wynajęta przez zarządcę zdemontowała rury odcinając tym samym dopływ wody do pionów w budynku. Właściciele kamienicy mają miesiąc, żeby naprawić instalację. Tyle, że od samej naprawy woda jeszcze nie popłynie.

  - My może wyegzekwować od właściciela przywrócenie właściwego stanu technicznego instalacji wodnej - mówi Adam Krejner z Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego dla miasta Poznania. - Ale na zaopatrzenie budynku w wodę nie mamy już żadnego wpływu.

  Właściciele budynku nie mają podpisanej umowy z Aquanetem i raczej nie mają zamiaru jej podpisywać, a to oznacza brak wody w kranach.
  - Nie można nikogo zmusić do podpisania umowy - mówi Dorota Wiśniewska, rzecznik Aquanetu. - Jeżeli nie chce wody, to jej nie będzie miał.

  Lokatorzy na Stolarskiej żyją bez wody już kilka miesięcy. Pod koniec sierpnia pod kamienicą odbył się happening "Dostarcz wodę na Stolarską".

  Możesz wiedzieć więcej! Kliknij i zarejestruj się: www.gloswielkopolski.pl/piano  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   INFo

   Adonis (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 2

   Kolejny lokator okazuje sie oszustem .To Chojnacki który mieszka w Luboniu w 300metrowej willi na 11-listopada 142 gdzie prowadzi firmę IRYS witraże. A w mediach płakał że jest na rencie wraz z...rozwiń całość

   Kolejny lokator okazuje sie oszustem .To Chojnacki który mieszka w Luboniu w 300metrowej willi na 11-listopada 142 gdzie prowadzi firmę IRYS witraże. A w mediach płakał że jest na rencie wraz z żoną .
   Oszust i tyle.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   pewność

   adonis (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 2

   właściciel się odwoła na pewno. Anarchiści mogą liczyc że poleci deszcz na jesieni

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo