PIŁKA NOŻNA
Ekstraklasa, KGHM Zagłębie Lubin – Ruch Chorzów, sobota, godz. 17.55, Canal+ Sport, Korona Kielce – Pogoń Szczecin, sobota, godz. 20.25, Canal+ Sport, Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Lech Poznań, niedziela, godz. 15.10, Canal+, Górnik Zabrze – Cracovia, godz. 15.10, Canal+ Sport 2, Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa, niedziela, godz. 17.35, Canal+.
Pierwsza liga, Dolcan Ząbki – Rozwój Katowice, sobota, godz. 17.40, Polsat Sport.
Liga angielska, Newcastle United – Arsenal Londyn, sobota, godz. 13,40, Canal+ Sport, Chelsea Londyn – Crystal Palace, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport, Tottenham Hotspur – Everton FC, sobota, godz. 18.25, Canal+ Sport 2, Southampton FC – Norwich City, niedziela, godz. 14.25, Canal+ Sport, Swansea City – Manchester United, niedziela, godz. 16.55, Canal+ Sport.
Liga niemiecka, FC Köln – Hamburger SV, sobota, godz. 15.15, Eurosport 2, Bayern Monachium – Bayer 04 Leverkusen, sobota, godz. 18.30, Eurosport 2, Borussia Dortmund – Hertha Berlin, niedziela, godz. 15.15, Eurosport 2, Werder Brema – Borussia Mönchengladbach, niedziela, godz. 17.30, Eurosport 2.
Liga holenderska, Ajax Amsterdam – ADO Den Haag, niedziela, godz. 12.30, Polsat Sport Extra, PSV Eindhoven – Feyenoord Rotterdam, niedziela, godz. 16.45, Polsat Sport Extra.
Liga portugalska, FC Porto – GD Estoril Praia, sobota, godz. 19.30, SportKlub, Academica Coimbra – Sporting Lizbona, niedziela, godz. 20.15, SportKlub.
Liga amerykańska, Seattle Sounders FC – Portland Timbers, niedziela, godz. 23, Eurosport, New York Red Bulls – DC United, niedziela/poniedziałek, godz. 1.30. Eurosport.
ŻUŻEL
Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim, sobota, godz. 18.30, Canal+.
LEKKA ATLETYKA
MŚ w Pekinie, sobota, godz. 6 i godz. 12, Eurosport, godz. 12.20, TVP Sport, godz.13.25, TVP 1, sobota/niedziela, godz. 1.30, Eurosport, godz. 1.25. TVP Sport, niedziela, godz. 12.10, TVP Sport, godz. 12.15, Eurosport, godz. 13.25, TVP 1.
KOSZYKÓWKA
Liga WNBA, Minnesota Lynx – Phoenix Mercury, niedziela/poniedziałek, godz. 1, Canal+ Sport.
Turniej w Bydgoszczy, Polska – Belgia, sobota, godz. 20, Polsat Sport News, Polska – Liban, niedziela, godz. 17.50, Polsat Sport News.
KOLARSTWO
Vuelta a Espana, sobota, godz. 16, Eurosport, niedziela, godz. 16, Eurosport.
Tauron Lang Team Race 2015 w Bytowie, niedziela, godz. 15, TVP Sport.
SIATKÓWKA
Liga Europejska kobiet, Polska – Węgry, sobota, godz. 20, Polsat Sport.
Puchar Świata kobiet, Dominikana – Serbia, niedziela, godz. 5, Polsat Sport, Rosja – Korea Południowa, niedziela, godz. 8, Polsat Sport, Argentyna – Algieria, niedziela, godz. 5, Polsat Sport Extra, Kenia – USA, niedziela, godz. 8, Polsat Sport Extra.
SIATKÓWKA PLAŻOWA
Turniej World Tour w Olsztynie, sobota, godz. 10.15, Polsat Sport News, niedziela, godz. 10, Polsat Sport News.
JEŹDZIECTWO
Mistrzostwa Europy Młodych Jeźdźców we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego w Strzegomiu, niedziela, godz. 15.30, TVP Sport.
Grand Prix Wolnej Polski w Jakubowicach, finał, niedziela, godz. 12.50, TVP 1.
BOKS
Gala w Inglewood, waga półśrednia: Shane Mosley – Ricardo Mayorga, sobota/niedziela, godz. 3.30, Canal+Sport.
WYŚCIGI SAMOCHODOWE
DTM, wyścig w Moskwie, niedziela, godz. 15.05, nSport.
WYŚCIGI MOTOCYKLOWE
Grand Prix Wielkiej Brytanii, sobota, godz. 10, Polsat Sport Extra, niedziela, godz. 10, Polsat Sport Extra.
BIATHLON
Letnie mistrzostwa świata, bieg sprinterski kobiet, sobota, godz. 13.30, Polsat Sport, bieg na dochodzenie kobiet, niedziela, godz. 13.30, Polsat Sport, bieg na dochodzenie mężczyzn, niedziela, godz. 14.45, Polsat Sport.
PIŁKA RĘCZNA
VIVE Tauron Kielce – Paris Saint-Germain, mecz towarzyski, sobota, godz. 15.15, Polsat Sport.
TENIS
Turniej WTA w New Haven, finał, sobota, godz. 21, TVP Sport.
GOLF
European Tour, niedziela, godz. 12.10, Canal+ Sport 2.
ŻEGLARSTWO
Louis Vuitton America's Cup World Series w Goeteborgu, sobota, godz. 13, Canal+ Sport 2, niedziela, godz. 13, Canal+ Sport 2.
SNOOKER
European Tour w Fürth, sobota, godz. 11.15 i 20.30 Eurosport 2, niedziela, godz.10 i 13 oraz 20, Eurosport 2
FUTBOL AUSTRALIJSKI
Australian Football League, North Melbourne – Western Bulldogs, sobota, godz. 8.30, Eurosport 2.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?