Dopalcze znalazły się pod ostrzałem polityków

  Dopalcze znalazły się pod ostrzałem polityków

  SAGA

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Członkowie Prawa i Sprawiedliwości przypuszczają, że tak zwane dopalacze mogą być szkodliwe dla zdrowia. Dlatego złożyli w prokuraturze Poznań Stare Miasto doniesienie na fir-mę Word Wide Supplements Importer, która w sobotę otworzyła sklep w Poznaniu.
  - Informacje, że dopalacze nie są przeznaczone do spożycia to tylko wybieg prawny - twierdzi poseł Jan Filip Libicki. - Powołujemy się na przepis kodeksu karnego, mówiący, że przestępstwo popełnia osoba, która sprowadza niebezpieczeństwo między innymi wprowadzając do obrotu szkodliwe dla zdrowia substancje. Liczymy na to, że prokuratura drobiazgowo sprawdzi oferowane środki.

  Word Wide Supplements Importer spokojnie czeka na decyzje. - Nie sprzedajemy środków spożywczych ani farmaceutycznych. Nasze produkty zostały przebadane przez Polskie Towarzystwo Kryminalistyczne, a wyniki potwierdzają, że nie ma w nich żadnych substancji zakazanych - mówi Piotr Domański, Rzecznik prasowy World Wide Supplements Importer.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo