Menu Region

Dni Dopiewa z licznymi atrakcjami. Gwiazdą Kamil Bednarek...

Dni Dopiewa z licznymi atrakcjami. Gwiazdą Kamil Bednarek [ZDJĘCIA]

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Głos Wielkopolski

JAN, KMIS

Prześlij Drukuj
W sobotę odbywają się Dni Dopiewa. Zabawa na placu gminnym (skrzyżowanie ulic Łąkowej i Wyzwolenia) rozpoczęła się o godzinie 15.30 występami lokalnych muzyków, pieśniarzy i tancerzy. Równolegle trwają animacje Country Show. Ale atrakcji jest znacznie więcej...
Przygotowano szereg konkursów dla publiczności, występ tancerek Rewii Brazylijskiej, zabawę w rytmie standardów muzycznych granych przez grupę Whisky River Rock’n’ Roll Band, a także wesołe miasteczko i ogródki biesiadne.

Gwiazdą sobotniego wieczoru jest natomiast Kamil Bednarek, który wraz ze swoim zespołem pojawi się się na scenie o godzinie 21. To najpopularniejszy dziś w Polsce przedstawiciela muzyki reggae.
Popularność zdobył, kiedy w 2010 roku zajął drugie miejsce w programie TVN "Mam talent!". W tym roku wygrał z drużyną w muzycznym show "Bitwa na głosy" w TVP2, a także zajął pierwsze miejsce w festiwalu muzycznym Top Trendy 2012.

Po koncercie Kamila Bednarka rozpocznie się widowiskowy fire-show, czyli Teatr Ognia i pokaz fajerwerków. A po godzinie 23 organizatorzy zapraszają do zabawy tanecznej, która ma potrwać aż do godziny 2 w nocy.Reklama
 

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Reklama
Reklama