Chcą przegonić tirówki z powiatu

  Chcą przegonić tirówki z powiatu

  Agnieszka Smogulecka

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Policja chce ograniczyć przydrożną prostytucję. Od dwóch tygodni, co kilka dni, funkcjonariusze sprawdzają czy "tirówki" pracują przy trasach w powiecie poznańskim. Gdy spotykają panie lekkich obyczajów - legitymują je, a jeśli są cudzoziemkami kontrolują, czy są w Polsce legalnie. Po co te działania?
  - Przydrożne prostytutki stwarzają zagrożenie na drogach i zaśmiecają lasy - mówi Zbigniew Paszkiewicz z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

  Część kierowców popiera akcję. - Kiedyś, pod Wrześnią, omal nie przejechałem jednej takiej - mówi kierowca, który woli pozostać anonimowy. - Wyskoczyła mi pod koła. Poza tym, te panie rozpraszają uwagę kierowców, sprawiają, że wielu prowadzących auta zaczyna hamować, chociażby po to, żeby sobie popatrzeć.


  Ubrane w kuse spódniczki kobiety rzeczywiście przyciągają wzrok. Trudno ich nie zauważyć, zwłaszcza, gdy zakładają stroje w krzykliwych kolorach. Stoją, często popalając papierosa, na skraju lasu, przy parkingach i polanach.

  - To zawód stary jak świat. Jeśli są kierowcy, którzy korzystają z ich usług, to one będą pracować - komentuje inny kierowca. - Te kontrole są bezcelowe - twierdzi.

  Policyjne patrole sprawdzają między innymi prostytutki pracujące w pobliżu Kórnika, Kobylnicy i Tarnowa Podgórnego. W ciągu minionych dwóch tygodni wylegitymowali około 30 kobiet.

  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  policja do burdelu

  jan (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  I znowu policja ma problem sama z sobą . Za mało przestępstw to kobietom zagląda w majtki. Darmozjady po 3 tysiące na rękę.I jeszcze straszą mandatami!!!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  powód dla którego policja sprawdza tirówki

  tom (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 236 / 184

  Świetnie... 25% tirówek jest zmuszana do prostytucji, jest bita jeżeli ma za małe utargi, uzależniana od narkotyków, szantażowana. Co czwarta też nie przeżyje 3 lat. Stręczyciele i handlarze...rozwiń całość

  Świetnie... 25% tirówek jest zmuszana do prostytucji, jest bita jeżeli ma za małe utargi, uzależniana od narkotyków, szantażowana. Co czwarta też nie przeżyje 3 lat. Stręczyciele i handlarze kobietami sobie na legalu podjeżdżają po nie po pracy, a policja zainteresowała się tematem, bo........ tirówki zaśmiecają las i stwarzają zagożenie dla ruchu samochodowego!!!!! Szczyt hipokryzji i zakłąmania pisać o tym w ogóle.zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Odp do tom

  Animka (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  A kto im kazał taki zawód wybierać...? Może temu też winna jest policja?

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo