Futsal: Akademia FC Pniewy ograła Czerwone Diabły

Marek Lubawiński
Dariusz Pieczyński zdobył w Chojnicach dwa gole.
Dariusz Pieczyński zdobył w Chojnicach dwa gole. Krzysztof Kaczyński
W ostatnim w tym roku meczu ekstraklasy futsalu piłkarze Akademii FC Pniewy pokonali w Chojnicach Red Devils 5:4 (0:0).

W pierwszych 20 minutach oba zespoły stworzyły sobie kilka okazji strzeleckich, ale nie potrafiły ich wykorzystać. Po zmianie stron worek pierwszego gola dla zespołu z Pniew zdobył Dariusz Pieczyński, ale gospodarze szybko wyrównali, ale pniewianie po strzałach Marcina Stanisławskiego i Bartosza Łeszyka wypracowali dwubramkową przewagę. Ostatnie trzy minuty to prawdziwa wymiana ciosów. W tym czasie padły aż cztery gole.

Red Devils Chojnice - Akademia FC Pniewy 4:5 (0:0)

Bramki: 0:1 D. Pieczyński (22), 1:1 Kriezel (26), 1:2 Stanisławski (27), 1:3 Łeszyk (29), 2:3 Kriezel (36), 2:4 Ł. Pieczyński (38), 3:4 Sobański (39), 3:5 D. Pieczyński (40), 4:5 Kriezel (40)