"Litar" nie wejdzie na mecze Lecha

  "Litar" nie wejdzie na mecze Lecha

  Agnieszka Smogulecka

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Krzysztof M., szef Stowarzyszenia Wiara Lecha dostał zakaz stadionowy. Nie będzie mógł oglądać meczów z udziałem Lecha i reprezentacji Polski.
  "Litar" nie wejdzie na mecze Lecha

  ©Maciej Mosur

  Nad Krzysztofem M. ps. Litar zbierają się czarne chmury. Do sądu skierowano przeciwko niemu akt oskarżenia za wystawienie fałszywego zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach. Wydał je, jako właściciel firmy cateringowej, swojemu koledze. Przyznał się do tego, uzgodnił z prokuratorem wymiar kary. Jeśli sąd zaakceptuje propozycję - informuje Magdalena Mazur-Prus z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu - "Litar" zostanie skazany na pół roku więzienia (w zawieszeniu na 3 lata), 2,5 tys. zł grzywny i nadzór kuratora.

  To jednak nie koniec jego kłopotów. W ubiegłym tygodniu prokuratura Poznań Grunwald przedstawiła mu zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenia Macieja W.
  Do przestępstwa miało dojść na meczu reprezentacji Polski z Wybrzeżem Kości Słoniowej. "Gazeta Wyborcza" ujawniła film, na którym widać, jak Maciej W. jest popychany i opluwany. Wczoraj prokuratura zastosowała wobec "Litara" dozór, zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonym oraz zakaz stadionowy na czas postępowania.

  Tymczasem, po meczu z Bo-russią Dortmund, samemu Maciejowi W. wydano zakaz klubowy. Zgodnie z nim, do końca roku nie może wchodzić na mecze Lecha przy Bułgarskiej. Po zamieszkach w Bydgoszczy i nowych ustaleniach z policją ochrona dokładnie sprawdzała, czy nikt nie łamie regulaminu (kibice narzekali, że upominano nawet maluchy z sektora dziecięcego, które wstawały z krzesełek). Maciej W. był pijany i nie chciał zająć swojego miejsca.

  Czytaj także: Leszno: Zakaz wstępu na stadion dla chuligana

  Czytaj także: Pseudokibice dostaną elektroniczne obrączki

  Czytaj także: Prokuratura: Śledczy chcieliby ścigać Litara, ale nie mogą

  Komentarze (5)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  rozmowy

  irek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 2

  Posenery Widukindy -poziom poziom !!!dalej to rozum i "entelegencja" szacunek dla innych ...

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Posener

  Widukind (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 2

  i człowieczeństwo ! Ty to masz poczucie, czarnego, humoru. To już lepiej Tobie wyszło z tą samokrytyką bo jesteś rzeczywiście inteligentny inaczej.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  A gdzie niby ta "samokrytyka",

  posener (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 3

  Widukind? W tym, że wyewoluowałem w człowieka, czy w tym, że trzymam się z daleka od "stowarzyszeń", których członkowie, a twoi kumple, jako prawdziwi patrioci, muszą uzgadniać wymiar kary z...rozwiń całość

  Widukind? W tym, że wyewoluowałem w człowieka, czy w tym, że trzymam się z daleka od "stowarzyszeń", których członkowie, a twoi kumple, jako prawdziwi patrioci, muszą uzgadniać wymiar kary z prokuratorem?zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Posener

  Widukind (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

  Skąd ta samokrytyka ?

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Kiedy małpa wchodzi wysoko na

  posener (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 3

  drzewo, wtedy wystawia doopę na strzał. Inteligentne małpy fikały tylko na niższych gałęziach nie wystawiając tyłków i dlatego wyewoluowały w ludzi. Pozostałe nie ewoluowały i dostały strzał albo...rozwiń całość

  drzewo, wtedy wystawia doopę na strzał. Inteligentne małpy fikały tylko na niższych gałęziach nie wystawiając tyłków i dlatego wyewoluowały w ludzi. Pozostałe nie ewoluowały i dostały strzał albo jako szympanse zapisały się do Stowarzyszenia.zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo