Koral za rok rozbłyśnie na Dębcu

  Koral za rok rozbłyśnie na Dębcu

  Katarzyna Wozińska

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Koral za rok rozbłyśnie na Dębcu

  ©materiały prasowe

  Spółka Family House rozpoczęła budowę budynku wielorodzinnego - Koral, który powstanie przy ulicy Czeremchowej w Poznaniu. Spośród wszystkich 102 mieszkań, 80 już teraz znalazło swoich właścicieli.
  Koral za rok rozbłyśnie na Dębcu

  ©materiały prasowe

  Czytaj też - NIERUCHOMOŚCI W GŁOSIE WIELKOPOLSKIM

  Koral zlokalizowany jest w obrębie dzielnicy Dębiec, w południowej części Poznania. Deweloper po zgromadzeniu kompletu dokumentów od razu rozpoczął prace budowlane na terenie inwestycji. Powstała już podziemna hala garażowa, a obecnie stawiane są ściany parteru.

  - Jesteśmy generalnym wykonawcą swoich inwestycji, mamy zatem własne zaplecze budowlane, w związku z czym w całości odpowiadamy za wszystkie etapy budowy i czuwamy nad poprawnością prowadzonych prac - mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House.

  - To również pozwala nam w 100 procentach kontrolować prace związane z realizacją inwestycji i na bieżąco reagować na zaistniałe sytuacje. Tym samym klienci otrzymują rzetelne informacje co do stanu zaawansowania projektu - dodaje Izabella Łukomska-Pyżalska.
  Termin realizacji Korala zaplanowano na kwiecień 2012 roku.

  Inwestycja zakłada realizację pięciokondygnacyjnego budynku o ciekawej architekturze. Do dyspozycji kupujących deweloper przedstawił 102 mieszkania o zróżnicowanym metrażu. W ofercie znalazły się lokale 1-, 2-, 3- i 4- pokojowe o powierzchni od 28 do 80 metrów kwadratowych. W budynku powstanie także podziemna hala garażowa.

  Koral to funkcjonalna i nowoczesna architektura. Budynek doskonale komponuje się z otoczeniem, jednocześnie nadając mu nowoczesny wygląd. Zaletą inwestycji jest przestronność mieszkań, wysoka estetyka i jakość wykorzystywanych materiałów.
  W standardzie deweloperskim mieszkania będą posiadały drzwi antywłamaniowe, rolety zewnętrzne, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, instalacje, grzejniki oraz dostęp do telefonu i internetu.

  - Na obecną chwilę już 80 mieszkań, które powstaną w Koralu, znalazło swoich właścicieli - mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House.
  Wszystkie mieszkania oferowane przez dewelopera spełniają kryteria popularnego rządowego programu "Rodzina na swoim".

  Najnowsze informacje z Wielkopolski wprost na Twoją skrzynkę - zapisz się do newslettera

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo