Batory II - zamieszkaj wśród królów

  Batory II - zamieszkaj wśród królów

  Katarzyna Wozińska

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Batory II - zamieszkaj wśród królów

  ©materiały prasowe

  Na skraju osiedla Stefana Batorego UWI Inwestycje SA wkrótce rozpocznie budowę swojego najnowszego projektu wielorodzinnego Batory II. Deweloper właśnie rozpoczął sprzedaż nowej lokalizacji.
  Batory II - zamieszkaj wśród królów

  ©materiały prasowe

  Czytaj też - NIERUCHOMOŚCI W GŁOSIE WIELKOPOLSKIM

  - W nowej lokalizacji będziemy mieli bardzo funkcjonalnie zaprojektowane lokale o powierzchni od 24 do 62,8 metrów kwadratowych. Tradycyjnie jednak w przypadku naszych inwestycji istnieje możliwość łączenia mieszkań na życzenie klienta - mówi Jacek Cenkiel, prezes UWI Inwestycje SA.


  Nowy projekt będzie składać się z dwóch budynków trzypiętrowego i pięciopiętrowego. W niższym znajdzie się 20 mieszkań, natomiast w wyższym - 87. Deweloper zwraca uwagę na fakt, że wszystkie klatki schodowe wyposażone są w windy, które obsługiwać będą również podziemną halę garażową, pod każdym z budynków. Oferowane mieszkania wykonane zostaną w standardzie deweloperskim. Co równie ważne, firma UWI Inwestycje zapewnia także pełną infrastrukturę osiedla z przyjaźnie zagospodarowanym otoczeniem budynku, w tym placem zabaw dla dzieci oraz terenami zielonymi.

  Czytaj też - PIĄTKOWO NA PIĄTKĘ

  Trzeba przyznać, że inwestor wybrał doskonałą lokalizację dla Batorego II. Z jednej strony jest on położony w miejscu oddalonym od codziennego zgiełku, z drugiej jednak osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum miasta dzięki PST-ce. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo Kampusu UAM (zaledwie 10 min pieszo) oraz supermarketów.

  Deweloper planuje oddać inwestycję w dwóch etapach. Pierwsi lokatorzy będą mogli zamieszkać w budynku B już po lipcu 2012, natomiast w budynek C od września 2012 roku.

  Najnowsze informacje z Wielkopolski wprost na Twoją skrzynkę - zapisz się do newslettera

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo