Rokietnica: Powstaje szósty etap inwestycji - dla 400 rodzin

  Katarzyna Wozińska

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Ponad 400 rodzin zamieszka na os. kalinowym w Rokietnicy

  Ponad 400 rodzin zamieszka na os. kalinowym w Rokietnicy ©materiały prasowe

  Kalbud Deweloper rozpoczął realizację Osiedla Kalinowego w 2007 roku. W tym czasie powstało 17 budynków. Właśnie dobiega końca szósty, ostatni etap budowy, którego zakończenie deweloper przyspieszył o dwa miesiące.
  Ponad 400 rodzin zamieszka na os. kalinowym w Rokietnicy

  Ponad 400 rodzin zamieszka na os. kalinowym w Rokietnicy ©materiały prasowe

  Na Osiedlu Kalinowym w Rokietnicy większość z oferowanych gotowych lokali znalazło swoich właścicieli. Trwają właśnie prace budowlane związane z zakończeniem 6. etapu.

  Na klientów czekają ostatnie 24 dwu- i trzypokojowe lokale o powierzchni od 52 do 64 mkw. Początkowo zakładano, że mieszkania z 6. etapu będą gotowe do zamieszkania od września 2011. Deweloper jednak przyśpieszył budowę i dzięki temu nowi lokatorzy odbiorą swoje własne M wcześniej, bo już w lipcu 2011 roku. Wtedy to całe osiedle będzie można zaliczyć do ukończonych.

  Inwestycja realizowana w gminie Rokietnica będzie miejscem zamieszkania dla ponad 400 rodzin w 19 budynkach. Na osiedlu nie zabraknie punktów handlowo-usługowych typu piekarnia, przychodnia czy przedszkole. Z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie mieszkańców inwestycja jest ogrodzona i monitorowana. Miejsca parkingowe, chodniki oraz oświetlenie zapewniają komfort lokatorom Kalinowego.

  Deweloper zadbał również o takie szczegóły jak automatyczne nawadnianie trawników, ekologiczne śmietniki czy plac zabaw dla dzieci. Inwestycja ta została objęta znanym rządowym programem "Rodzina na swoim".

  Najnowsze informacje z Wielkopolski wprost na Twoją skrzynkę - zapisz się do newslettera

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo