Targi mieszkaniowe w Poznaniu

  Targi mieszkaniowe w Poznaniu

  oprac. Katarzyna Wozińska

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Mieszkania, domy, apartamenty, działki pod budownictwo mieszkaniowe z obszaru województwa wielkopolskiego, kredyty oraz to, co czyni te targi wyjątkowymi.
  CZYTAJ O NIERUCHOMOŚCIACH W GŁOSIE WIELKOPOLSKIM

  Nowa formuła targów
  Firma redNet Media - organizator największego cyklu imprez rynku nieruchomości w Polsce (18 edycji w 7 miastach w skali roku) nie przygotowuje wystaw, po których, jak po muzeum, poruszają się zwiedzający. Organizuje targi w pierwotnym tego słowa znaczeniu. Tutaj nie chodzi o oglądanie makiet i zbieranie ulotek. Tutaj przychodzi się zapoznać z ofertą, dokonać wyboru, targować i taniej niż gdziekolwiek kupić mieszkanie lub dom oraz wziąć kredyt.

  Bo właśnie tutaj organizator zachęca firmy do przygotowania dostępnych tylko na targach dużych obniżek, rabatów, promocji, bonusów, a sam za pomocą rozbudowanego doradztwa, warsztatów, fachowych publikacji i poradników pomaga kupującym dokonać dobrego wyboru. Tylko tutaj w cenie jednego biletu (a nawet za darmo - pobierając bilet ze strony www.tar-gi.tabelaofert.pl) można wejść i wyjść z targów dowolną liczbę razy, wrócić nawet następnego dnia i dokonać świadomego wyboru nowego lokum i kredytu.

  Pomoc w wyborze kredytu i nowego lokum

  Informacja mieszkaniowa - już na wstępie, w informacji targów czeka na uczestników doradca serwisu tabelaofert.pl, by odpowiedzieć na pytania: kto, co, gdzie, w jakim standardzie, terminach i za ile oferuje, oraz na którym stoisku można go znaleźć.

  Katalog Mieszkaniowy - także w informacji targów, każdy może nieodpłatnie odebrać obszerny katalog zawierający przedstawione w przejrzysty sposób, szczegółowe (wizualizacje, opisy, ceny, rzuty lokali) prezentacje inwestycji realizowanych w Poznaniu i jego okolicach.

  Warsztaty i przewodnik "7 kroków do własnego M" - każdy może wziąć udział w warsztatach, na których prawnicy, finansiści, architekci i dekoratorzy wnętrz podpowiedzą jak ustrzec się błędów i dokonać w pełni świadomych i przemyślanych decyzji na wszystkich etapach: poszukiwań, wyboru kredytu, negocjacji zakupu, podpisania umowy, odbioru lokalu, urządzania i ubezpieczenia nowego lokum.

  Targowy Kredyt Mieszkaniowy - tutaj specjaliści z firmy redNet Doradcy pomagają wybrać z oferty dwudziestu banków najlepszy kredyt oraz "załatwiają" wszelkie formalności - bezpłatnie. Można uzyskać m.in. niższą marżę i brak prowizji banku, indywidualne warunki, kredyt do 50 lat i do 130 procent ceny nowego lokum, szybką ścieżkę kredytową (decyzja w 2 dni), zwrot wpłaty za wpis do hipoteki, a nawet 5 lat ubezpieczenia nieruchomości gratis!

  Promocje i rabaty - dla poszukujących nowego "M", firmy posiadające w ofercie mieszkania gotowe do obioru, jak i te z planowanych inwestycji, przygotowują specjalne rabaty i promocje. Tylko na targach będzie można nabyć nieruchomości i działki budowlane na najlepszych w sezonie wiosennym warunkach.

  Dodatkowe atrakcje

  Studio Fotografii Rodzinnej Banku Zachodniego WBK - tutaj, nieodpłatnie, w specjalnie zaaranżowanym atelier imitującym wymarzone mieszkanie, makijażystka przygotuje chętnych, a profesjonalny fotograf wykona im piękny, stylowy portret rodzinny. Już w kilka minut później będzie można odebrać ramkę z fotografią, a po powrocie do domu pobrać wszystkie wykonane zdjęcia ze strony studia.

  Targowe Przedszkole - idąc na targi, zamiast zastanawiać się, co zrobić z dziećmi albo męczyć je wędrówkami między stoiskami, warto skorzystać z usług Targowego Przedszkola. Tam pod profesjonalną opieką pedagogów i opiekunów przedszkolnych, dzieci znajdą wspaniałą rozrywkę - kolorowy plac zabaw, zajęcia plastyczne, gry, konkursy.

  Kawiarenka Targowa - potrzebna chwila odpoczynku? W kawiarence można usiąść, napić się kawy i przegryźć małe co nieco. Spokojnie się zastanowić i omówić z bliskimi ofertę wystawców.

  Najnowsze informacje z Wielkopolski wprost na Twoją skrzynkę - zapisz się do newslettera

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo