Poznań: Skąd te ciała na ścianie?

  Poznań: Skąd te ciała na ścianie?

  Beata Marcińczyk

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Na bocznej ścianie jednej z kamienic przy ulicy Mostowej pojawiło się kilka wielkoformatowych zdjęć roznegliżowanych kobiet. To część wystawy "podróżującej" CorpusTrip, która w poniedziałek prezentowana była w Cafe Mięsna przy ul. Garbary.
  Zdjęcia na ścianach na ul. Mostowej

  Zdjęcia na ścianach na ul. Mostowej ©Beata Marcińczyk

  Corpus to seria 64 zdjęć - portretów w czerni i bieli, stworzona przez Lucę Doninni. Zrealizował je w latach 2007 - 2010 m.in. w Rzymie, Madrycie, Paryżu, Berlinie, Sztokholmie, Wiedniu, Lublanie, Belgradzie, Istambule.

  CORPUSTRIP to projekt wystawy "podróżującej" po najbardziej nietypowych, ciekawych i tajemniczych miejscach w całej Europie. Do tej pory wystawa odwiedził miasta takie jak: Rzym, Belgrad, Barcelona, Berlin.

  W ramach wystawy, CORPUSVAN załadowany pracami o wymiarach 150cmx150 cm przemierzy ok 10.000 km. W ramach wystawy, CORPUSVAN załadowany pracami o wymiarach 150cmx150 cm przemierzy ok 10.000 km.

  Projekt CORPUSTRIP jest na żywo dokumentowany a wszelkie informacje publikowane na blogu dzięki wsparciu grupy kreatywnej ELSWHERE FACTORY oraz załogi FANGO.

  Na podstawie materiałów audio/video zebranych w trakcie podróży powstanie dokument zatytułowany "TRIP of the CORPUS". Aby wspomóc karawanę i jej dalszą podróż, będzie można od ekipy kupić albumy, katalogi oraz odbitki zdjęć.

  W skład załogi wchodzą; Luca Donnini (autor zdjęć/kierowca), Adi Chiru (project manager), Alessio Maximilian Schroder (reporter), Lola Kola (wsparcie), Simona Santelli (kamerzystka).

  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Pan kompleksik...

  Szczuka (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

  ...znowu nadaje. Jak widać. Biedny...

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Ta na pierwszym planie

  Widukind (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

  to Kazia Szczuka . Bo czyż może być coś bardziej szpetne ? No chyba że Seneszyn i Kwaśna Beza specjalistka od sikania w operze. Swoja drogą to mogłaby Pani Beata jakieś ładne dziewczę pokazać a...rozwiń całość

  to Kazia Szczuka . Bo czyż może być coś bardziej szpetne ? No chyba że Seneszyn i Kwaśna Beza specjalistka od sikania w operze. Swoja drogą to mogłaby Pani Beata jakieś ładne dziewczę pokazać a nie szczekającą Szczukę. zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ortografia

  gośc (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

  "przemieży"

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo