Drzwi otwarte do baletu

  Drzwi otwarte do baletu

  SDR

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  W szkole maj wiąże się z egzaminami i podejmowaniem decyzji. Uczniowie, którzy kończą trzecią klasę szkoły podstawowej, a chcieliby w przyszłości zostać tancerzami, mogą się w sobotę przyjrzeć, jak wygląda życie w szkole baletowej.
  14 maja w godzinach od 10.00 do 12.00 Ogólnokształcąca szkoła Baletowa w Poznaniu organizuje drzwi otwarte szkoły, która mieści się w jednym z najpiękniejszych budynków w pobliżu fary (Gołębia 8).

  W tym dniu będzie można zajrzeć do klas, porozmawiać z uczniami, nauczycielami a także obejrzeć fragmenty prób. Uczniem naszej szkoły można zostać po skończeniu 3 klasy szkoły podstawowej.

  Jest to jedna z 5 państwowych szkół baletowych w Polsce. W przyszłym roku obchodzić będzie 60 lat istnienia. Jej absolwentów można spotkać we wszystkich zakątkach świata. Jest to szkoła otwarta, która kładzie nacisk nie tylko na przedmioty zawodowe, ale również ogólnokształcące.

  Nasi uczniowie biorą udział w konkursach w Polsce i zagranicą. Anna Kapera jest laureatką czwartej edycji You Can Dance.

  Bliższych informacji udziela sekretariat szkoły w godz. od 8.00 do 15.00, tel. 61 852 47 33. Informacje o szkole można znaleźć na stronie internetowej www.osb-poznan.pl

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo