Igrzyska Grobelnego

  Igrzyska Grobelnego

  Rafał Cieśla

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Występując w obronie także osób z kominiarkami na twarzach, mieniących się kibicami, Ryszard Grobelny wywołał burzę. Jedni go chwalili, drudzy krytykowali. Zgodnie jednak stwierdzili, że prezydent, zajmując tak jednoznaczne stanowisko w sprawie wydarzeń w Bydgoszczy zaskoczył swoim zachowaniem.
  Igrzyska Grobelnego
  Dlaczego tak postąpił? Odpowiedź jest banalnie prosta. Grobelny walczy o swój elektorat. Wie, że na zagorzałych fanów piłkarskich może jeszcze liczyć. A dzięki pijarowskiej krytyce działań premiera Tuska poparcie dla Grobelnego wśród najzacieklejszych kibiców tylko się wzmocni.
  Jednak w swoich działaniach Ryszard Grobelny zapomniał o pozostałych potrzebach mieszkańców Poznania, do których sam niedawno się zaliczałem. Choć jak się okazuje i tutaj ma konkretną ofertę. Ale po kolei: planowane drastyczne podwyżki opłat za żłobki, gigantyczne wzrosty opłat za użytkowanie wieczyste, czy brak miejsc parkingowych, które prezydent zamierza rozwiązać ustawieniem kolejnych parkomatów (patrz: Jeżyce).
  Jestem wielkim fanem piłki nożnej, ale propozycji prezydenta nie przyjmuję. Dlatego od ponad miesiąca mieszkam 400 metrów od granicy Poznania. I, jak się okazuje, nie jestem sam. Niedawno spotkałem w sąsiedztwie m.in. dwóch adwokatów pracujących w Poznaniu. Przyznali, że Poznań to miasto, w którym można pracować, ale żyć już na pewno nie.
  Ale to już Ryszarda Grobelnego nie interesuje. Dla niego fatalna sytuacja w mieście nie jest ważna. Najważniejsze są igrzyska, w których na szczęście nie wszyscy chcą już uczestniczyć.

  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Nośny temat

  g.l (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 4

  Podaj proszę gdzie dokładnie Grobelny wystąpił w obronie "osób z kominiarkami na twarzach" ? Nic takiego nie znalazłem ale może słabo szukałem... Nie mam zamiaru bronić Grobelnego bo nie przepadam...rozwiń całość

  Podaj proszę gdzie dokładnie Grobelny wystąpił w obronie "osób z kominiarkami na twarzach" ? Nic takiego nie znalazłem ale może słabo szukałem... Nie mam zamiaru bronić Grobelnego bo nie przepadam za nim (delikatnie mówiąc) ale wciskanie wszędzie kibiców jest już nudne. Pisząc że poparcie dla Grobelnego "wśród najzacieklejszych kibiców tylko się wzmocni" pokazałeś, że nie masz zbyt dużego pojęcia o czym piszesz. Ale temat popularny a wierszóweczka leci...
  PS. Lech to nie Widzew ;-)zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  xx

  poznaniak (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 4

  A co ten prostacki tekst ma wspólnego z artykułem w Głosie ?? Popieram artykuł i niestety jest w Poznaniu coraz gorzej. Przykre co będzie po Euro ... Wielka Smuta.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  TA GAZETA TO PLUGAWY KLUB UBEKÓW

  m (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 5 / 3

  Ale do pięt nie dorastacie kundlom z GW !

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo