Poznań: Kibice Lecha spotkają się w sobotę przed stadionem

  Poznań: Kibice Lecha spotkają się w sobotę przed stadionem

  BOK

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Kibice Lecha spotykają się w sobotę o godz. 17.30 przed stadionem. Będą dopingować swoją drużynę. Urząd miasta został o tym poinformowany i nie zakazał zgromadzenia.
  Mecz piłkarskiej ekstraklasy Lech - Górnik Zabrze odbędzie się bez udziału widzów. Zakaz wydał wojewoda wielkopolski. Kibice "Kolejorza" jednak będą dopingować swoją drużynę. Na forach internetowych umówili się w sobotę na godz. 17.30 na parkingu przy stadionie. O zgromadzeniu poinformowali Urząd Miasta. Prezydent nie wydał zakazu co oznacza, że spotkanie będzie legalne.

  Zgodnie z prawem istnieje obowiązek poinformowania władz miasta o takim zgromadzeniu. Prezydent nie wydaje na nie zgody. Zgodnie z prawem może wydać zakaz, ale tego nie zrobił. Służby miejskie są przygotowane na sobotnie spotkanie kibiców.

  Na forum kibiców Lecha zamieszczono dokładne instrukcje, jak mają się zachować uczestnicy spotkania, m.in. zaleca się, by przechodzić na przejściach dla pieszych na zielonym świetle, nie wchodzić na promenadę stadionu, nie śmiecić i nie pić piwa.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo