Rolls Royce'y na ulicach Poznania ZDJĘCIA I FILM

  Rolls Royce'y na ulicach Poznania ZDJĘCIA I FILM

  Maciej Roik

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Piękne maszyny wyruszyły spod Hotelu Mercure
  1/17
  przejdź do galerii

  Piękne maszyny wyruszyły spod Hotelu Mercure ©Grzegorz Dembiński

  Dwadzieścia zabytkowych limuzyn przejechało ulicami Poznania. II Międzynarodowy Zlot Rolls-Royce & Bentley Poznań 2011, rozpoczął się w samo południe pod hotelem Mercure.
  Eskortowana przez policję kawalkada samochodów, przemieściła się m.in. koło zamku, katedry i Cytadeli, by ostatecznie zatrzymać się na Placu Kolegiackim. Tam auta zostały wystawione do oglądania dla mieszkańców i turystów.

  ZOBACZ GALERIĘ

  Wśród atrakcji, organizatorzy przygotowali m.in. wybór miss zlotu, a także (dla jednego szczęśliwca), dwugodzinną przejażdżkę limuzyną.

  - Osoby które były na Stary Rynek, miały niepowtarzalną okazję zobaczyć unikatowy model rolls royce’a, który został wyprodukowany w USA, a wkrótce będzie remontowany - mówił przed Zlotem Paweł Sławiński, komandor zlotu.


  W niedzielę samochody wyruszą w teren. Około godziny 10.30 zaplanowano postój przed pałacem w Rogalinie, a półtorej godziny później wszystkie rolls royce i bentleye staną na placu koło Zamku Kórnickiego. Tu będą je mogli obejrzeć mieszkańcy. Zlot zakończy się o godzinie 14.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo