Leszno: Pobili go na randce

  Leszno: Pobili go na randce

  Daniel Andruszkiewicz

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Nawet trzy lata mogą spędzić w więzieniu trzej młodzi mieszkańcy powiatu leszczyńskiego, którzy na prośbę swojej koleżanki pobili 24-latka spod Kalisza. Dziewczyna chciała w ten sposób zakończyć związek.
  Do pobicia doszło, kiedy 24-latek pojawił się przy głównym wejściu do parku 1000-lecia w Lesznie, gdzie - jak był przekonany - miała czekać na niego była dziewczyna.

  18-letnia mieszkanka powiatu gostyńskiego właśnie tam umówiła się z nim na spotkanie podczas rozmowy telefonicznej. Poszkodowanemu wydawało się, że po długich namowach udało mu się przekonać ją do powrotu i odbudowy zerwanego wcześniej związku. W parku nie było jednak jego wybranki, czekało tam trzech mężczyzn.

  - Podbiegli do niego, bili pięściami i kopali po całym ciele, dając przy tym do zrozumienia, że ma zapomnieć o byłej dziewczynie - mówi Piotr Rosiński, rzecznik prasowy KMP w Lesznie.

  Napastnicy są już w rękach policji. Mają od 18 do 31 lat. Odpowiedzą za pobicie. Dziewczyna także stanie przed sądem za podżeganie do popełnienia przestępstwa.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo