Graficzne motywy na meblach

  Graficzne motywy na meblach

  KIM

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Polacy lubią indywidualizm we wnętrzach - potwierdzają badania psychologiczne. Świadczy o tym również popularność konkursu "Twój Projekt" zorganizowanego przez firmę Meble VOX na oryginalny nadruk na meble. Przez niespełna miesiąc trwania konkursu napłynęło ponad 1000 pomysłów grafik na meble z kolekcji Ovo i Magnolia.
  RÓŻNOŚCI Z NIERUCHOMOŚCI

  Konkurs realizuje ideę współtworzenia nowych produktów razem z użytkownikami (cocreation), która przynosi zaskakujące, nowatorskie rozwiązania i stąd jej popularność w wielu innowacyjnych firmach europejskich. Od niedawna nad nowymi kolekcjami tą metodą pracuje także firma Meble Vox.

  Nagroda w konkursie czy rabat?

  W ubiegłym roku firma Meble Vox wprowadziła kolekcję Ovo - pierwsze na rynku z grafikami na frontach. Motywy roślinne na meblach do sypialni, dynamiczne skate'owe do pokoju młodzieżowego czy wersja klasyczna, bez nadruków?

  Różnorodność rozwiązań daje duże możliwości indywidualizacji wnętrza, a dzięki udziałowi w konkursie "Twój Projekt" i propozycjom własnych projektów wygląd wnętrza zależy tylko od nieograniczonej wyobraźni autora. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne, a najlepsze projekty mają szansę na realizację. Konkurs rozwija ideę współtworzenia produktów Meble Vox z użytkownikami (cocreation).

  Na co dzień stają się oni uczestnikami zespołów projektowych pracujących nad nowymi kolekcjami mebli, dzięki czemu rozpoznawane są ich prawdziwe potrzeby i firma lepiej na nie odpowiada. Współpracując z firmą, użytkownicy zachęcani są do większej otwartości i indywidualizacji we wnętrzach, które zamieszkują.

  OŚWIETLENIE W KUCHNI

  Konkurs "Twój Projekt" jest inspiracją do rozwijania nowatorskich, oryginalnych pomysłów w aranżacji wnętrz. To okazja, by wyrazić swoją indywidualność w przestrzeni, w której mieszkamy. W nadesłanych już projektach, widać, jak nadruki mogą zmieniać charakter całego pokoju. Na meblach pojawiły się zdjęcia architektury, portrety i rysunki dzieci, elementy graficzne, abstrakcyjne, a komentarze dodawane od autorów opisują hobby i inspiracje, które postanowili pokazać także we wnętrzu.
  1 »

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo