Kalisz: SLD rozlicza przedwyborcze obietnice koalicji

  Kalisz: SLD rozlicza przedwyborcze obietnice koalicji

  Andrzej Kurzyński

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Po przeszło stu dniach rządzenia przez koalicję Samorządnego Kalisza z z Platformą Obywatelską i komitetem ,,Wszystko Dla Kalisza'' radny Sojuszu Lewicy Demokratycznej Tomasz Grochowski domaga się raportu z realizacji przedwyborczych obietnic. Grochowski podczas ostatniej sesji złożył w tej sprawie oficjalną interpelację.
  - Po zawiązaniu koalicji mówiono nieustannie o strumieniu pieniędzy, którego my, kaliszanie będziemy teraz doświadczali. Gwarantem tego strumienia jak słyszeliśmy miała być koalicja Samorządnego Kalisza z Platformą Obywatelską, ponieważ rządzi w województwie i kraju - tłumaczy radny SLD i domaga się informacji m.in. na temat pozyskiwania przez władze Kalisz środków unijnych.

  Były kandydat na prezydenta miasta chce m.in. rozliczenia pracy Biura ds. Funduszy Zewnętrznych. Tomasz Grochowski dopytuje również o to, w jaki sposób koalicja chce się wywiązać z szumnych zapowiedzi budowy obwodnic miasta oraz jak realizowana jest kwestia zabezpieczenia przeciwpowodziowego Kalisza.

  Najnowsze informacje z Wielkopolski wprost na Twoją skrzynkę - zapisz się do newslettera

  AKTUALNOŚCI Z WIELKOPOLSKI

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo