Jak się chce to można. I to szybko

  Jak się chce to można. I to szybko

  Maciej Łosiak

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Maciej Łosiak

  Maciej Łosiak

  Kiedy do redakcji dzwonią czytelnicy z interwencją, reagujemy natychmiast. Alarmujemy odpowiednie służby, naciskamy. Często na reakcję urzędników czekamy jednak w nieskończoność.
  Maciej Łosiak

  Maciej Łosiak

  Tym razem było inaczej. Reakcja na naszą interwencję była błyskawiczna. Policjantom z poznańskiej drogówki i dyrektorowi Zarządu Dróg Miejskich należą się - mimo ich początkowego oporu - brawa.

  Problem bezmyślnego parkowania przed Sądem Okręgowym na Alejach Marcinkowskiego został - wszystko na to wskazuje - rozwiązany. Jak się chce to wszystko można zrobić. I to bardzo szybko.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  To ja podsuwam inny temat

  Widukind (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 2

  A zaskarbicie sobie wdzięczność wielu ludzi. Czyli wskażcie personalnie odpowiedzialnych za dziury w jezdniach i zgłoście do organów ścigania że z powodu niedopełnienia obowiązków są...rozwiń całość

  A zaskarbicie sobie wdzięczność wielu ludzi. Czyli wskażcie personalnie odpowiedzialnych za dziury w jezdniach i zgłoście do organów ścigania że z powodu niedopełnienia obowiązków są odpowiedzialni za spowodowanie katastrof w ruchu lądowym, wypadków, śmierci, kalectw itd. Was będą traktowali inaczej niż szarego obywatela . zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo