Osiedle Przy Lesie w Kamionkach

  Osiedle Przy Lesie w Kamionkach

  Katarzyna Wozińska

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Osiedle Przy Lesie powstaje w Kamionkach, na południe od Poznania

  Osiedle Przy Lesie powstaje w Kamionkach, na południe od Poznania ©zdjęcia - materiały prasowe

  Na Osiedlu Przy Lesie w podpoznańskich Kamionkach powstało już prawie 200 domków jednorodzinnych. Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk, ze względu na duże zainteresowanie, wprowadziło w tej lokalizacji także nową ofertę - domów bliźniaczych. Klientów przyciąga tu nie tylko położenie i ciekawa architektura, ale także atrakcyjna cena.
  Osiedle Przy Lesie powstaje w Kamionkach, na południe od Poznania

  Osiedle Przy Lesie powstaje w Kamionkach, na południe od Poznania ©zdjęcia - materiały prasowe

  Osiedle Przy Lesie powstaje w Kamionkach, na południe od Poznania. Usytuowane jest na skraju kompleksu leśnego. Z przyrodą doskonale komponuje się architektura osiedla utrzymana w stylu angielskim. Elewacje domów wykonane są z cegły klinkierowej lub tynku mineralnego.
  Sporym zainteresowaniem cieszy się tam nowa oferta poznańskiego dewelopera - do-my bliźniacze, budowane w typie dwóch projektów Diament. Bliźniaki można zakupić w dwóch metrażach: 88 i 90 mkw.

  Z kolei domy jednorodzinne są 4-, 5- oraz 6-pokojowe. Ich powierzchnia wynosi od 136,4 do 160,9 mkw. Działki są w metrażu od 800 do 1150 mkw. Istnieje również możliwość wybrania projektu z garażem lub bez.
  To, co wyróżnia Osiedle Przy Lesie to wysoka jakość materiałów oraz podwyższony stan deweloperski w obu typach zabudowy. Elewacja z cegły klinkierowej, oprócz walorów estetycznych, chroni przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.

  - Zarówno bliźniaki, jak i domki wolno stojące budujemy w podwyższonym stanie deweloperskim, obejmującym między innymi rolety zewnętrzne na parterze, czy wszelkie instalacje, w tym alarmową czy TV-SAT - mówi Paweł Grzegorczyk, specjalista ds. marketingu Przedsiębiorstwa A. Grzegorczyk.
  Deweloper zadbał również o infrastrukturę i bezpieczeństwo na osiedlu. Wszystkie drogi są utwardzone oraz oświetlone.
  - Obecnie dwa domy bliźniacze w stanie deweloperskim są już gotowe i czekają na klientów - dodaje P. Grzegorczyk.

  Ponadto nabywcy otrzymują pomoc dewelopera przy sprzedaży poprzednich domów czy mieszkań oraz preferencyjne warunki kredytowania we współpracujących z deweloperem bankach.
  Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Położenie osiedla sprzyja zarówno rekreacji, jak i aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Kamionki to doskonałe miejsce dla tych, którzy chcą mieszkać z dala od miejskiego zgiełku, ale z dogodnym połączeniem z centrum. Dzięki wyremontowanej trasie Katowickiej dojazd do Poznania jest szybki i nieuciążliwy.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo