Sympatycy futbolu będą mogli emocjonować się finałem turnieju Copa America, mistrzostw Ameryki Południowej, w którym powalczą reprezentacje Chile i Argentyny.
PIŁKA NOŻNA
Copa America, finał Chile – Argentyna, sobota, godz. 21.55, TVP 1 (studio od. godz. 21.30).
MŚ kobiet w Kanadzie, mecz o 3. miejsce Niemcy – Anglia, sobota, godz. 21.45, Eurosport oraz godz. 21.50, TVP Sport, finał USA – Japonia, niedziela/poniedziałek, godz.0.15, Eurosport oraz godz. 0.50, TVP Sport.
ME kobiet do lat 17, finał Hiszpania – Szwajcaria, sobota, godz. 18, Eurosport.
Liga amerykańska MLS, Columbus Crew SC – New York Red Bulls, sobota/niedziela, godz. 1.30, Eurosport 2, Portland Timbers – San Jose Earthquakes, niedziela, godz. 23, Eurosport 2.
Lubelskie Cup, turniej towarzyski, półfinały Lechia Gdańsk – Szachtar Donieck, sobota, godz. 16.10, TVP Sport, AS Monaco – Hannover'96, sobota, godz. 19, TVP Sport, finał, niedziela, godz. 19.10, TVP Sport (retransmisja).
ŻUŻEL
Grand Prix Wielkiej Brytanii, sobota, godz. 17.40, Canal+.
Indywidualne Mistrzostwa Polski, finał w Gorzowie Wielkopolskim, niedziela, godz.18.30, nSport.
FORMUŁA 1
Grand Prix W. Brytanii na torze Silverstone, sesja treningowa, sobota. godz. 11, Polsat Sport, kwalifikacje, sobota, godz. 14, Polsat Sport, wyścig, niedziela, godz. 14, Polsat Sport (studio od godziny 13).
SIATKÓWKA
Liga Światowa mężczyzn, Iran – Rosja, sobota, godz. 18.20, Polsat Sport Extra, Polska – USA, sobota, godz. 20.25, Polsat Sport oraz Polsat Sport News, Australia – Serbia, sobota, godz. 11, Polsat Sport Extra, niedziela, godz. 8.30, Polsat Sport, Portugalia – Finlandia, niedziela, godz. 17.50, Polsat Sport Extra.
Final Four Dywizji Trzeciej Ligi Światowej, półfinał Czarnogóra – Chiny, sobota, godz. 17.50, Polsat Sport News, mecz o 3. miejsce, niedziela, godz. 17.20, Polsat Sport, finał, niedziela, godz. 20.20, Polsat Sport Extra.
World Grand Prix kobiet, Brazylia – Serbia, sobota, godz. 9, Polsat Sport News, Bułgaria – Kanada, sobota, godz. 23.10, Polsat Sport Extra, Portoryko – Polska, sobota/niedziela, godz.2, Polsat Sport oraz Polsat Sport News, Japonia – Serbia, niedziela, godz. 9, Polsat Sport Extra, Chiny – Rosja, niedziela, godz. 13.30, Polsat Sport News, Turcja – Włochy, niedziela, godz. 18, Polsat Sport News, Kanada – Polska, niedziela, godz. 22, Polsat Sport.
WYŚCIGI SAMOCHODOWE
Formuła GP 2, GP W. Brytanii, sobota, godz. 15.40, Polsat Sport News, niedziela, godz. 10.35, Polsat Sport News.
Formuła GP3, sobota, godz. 17.15, Eurosport 2 oraz godz. 17.20, Polsat Sport News, niedziela, godz. 9.15, Eurosport poraz godz. 9.25, Polsat Sport News.
Euroformuła Open w Austrii, sobota, godz. 15, Polsat Sport News, niedziela, godz. 12.50, Polsat Sport News.
Porsche Supercup na torze Silverstone, niedziela, godz. 11.30, Eurosport oraz godz. 11.45, Polsat Sport News.
RAJDY SAMOCHODOWE
Rajdowe Mistrzostwa Świata, 72. Rajd Polski, 13. odcinek specjalny: Paprotki, sobota, godz. 12, Polsat Sport News, 19. odcinek specjalny: Baranowo 2 (power stage), niedziela, godz. 12, Polsat Sport Extra.
RUGBY
Arka Gdynia – Master Pharm Budowlani Łódź, finał ekstraligi o mistrzostwo Polski, niedziela, godz. 20.30, Polsat Sport News.
BOKS
Walka o mistrzowski pas federacji WBC EPBC w Monachium, waga półciężka: Dariusz Sęk – Shefat Isufi, sobota, godz. 21.20, Polsat Sport Extra.
KOLARSTWO SZOSOWE
Tour de France, jazda indywidualna na czas, sobota, godz. 14, Eurosport, niedziela, godz. 13.15, Eurosport.
Tauron Lang Team Race 2015 w Krokowej, niedziela, godz. 11, TVP Sport oraz niedziela, godz. 15.35, TVP Sport.
KOLARSTWO GÓRSKIE
PŚ w Lenzerheide, cross-country mężczyzn, niedziela, godz. 14. Polsat Sport Extra, cross-country kobiet, niedziela, godz. 16, Polsat Sport Extra.
TENIS
Wielkoszlemowy turniej na trawiastych kortach w Wimbledonie, sobota, godz. 16, Polsat Sport, sobota, godz. 14 Polsat Sport Extra.
TENIS STOŁOWY
Super Series w Incheon w Korei Południowej., sobota, godz. 9.30, Eurosport.
SIATKÓWKA PLAŻOWA
Plaża Open w Białymstoku, drugi turniej cyklu MP, niedziela, godz. 15.55, TVP Sport.
WYŚCIGI MOTOCYKLOWE
MŚ motocross w Uddevalli, niedziela, godz. 14 oraz godz. 16, Eurosport 2.
JEŹDZIECTWO
Global Champions Tour w Paryżu, sobota, godz. 20.20, Eurosport.
Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody w Warce, sobota, godz. 11.25, TVP Sport, godz. 13, TVP1.
SNOOKER
Turniej Australian Goldfields Open, półfinał, sobota, godz. 11.15, Eurosport 2, finałowy, niedziela, godz. 11, Eurosport 2.
FUTBOL AUSTRALIJSKI
Australian Football League, Gold Coast Suns – North Melbourne, sobota, godz. 8.30, Eurosport. 2.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?