Michał Szkocny z Akademii Judo Poznań zdobył brązowy medal w Pucharze Polski Młodzików!

Michał Szkocny ze swoim trenerem Michałem Nowaczyńskim
Michał Szkocny ze swoim trenerem Michałem Nowaczyńskim Fot. Archiwum Akademii Judo
Podczas Pucharu Polski Młodzików, rozgrywanego w Łodzi, jedyny medal dla Akademii Judo Poznań zdobył Michał Szkocny w wadze do 50kg.

Poznaniak w efektowny sposób pokonał większość swoich rywali i po jednej porażce w turnieju zdobył brązowy medal Pucharu Polski. Szczególne powody do zadowolenia miał trener Szkocnego, Michał Nowaczyński. Na piątych lokatach zakończyły zawody koleżanki klubowe brązowego medalisty, Magdalena Borowiak (57kg) oraz Olga Jarmuż (36kg). Na dziewiątych miejscach sklasyfikowani zostali natomiast Marta Potocka oraz Kacper Ignaszak.