Euro 2012 chce obejrzeć 12 mln osób - jak zapobiec...

  Euro 2012 chce obejrzeć 12 mln osób - jak zapobiec fałszerstwom?

  Maciej Roik

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Aby uniemożliwić ewentualną spekulację wejściówkami na Euro 2012 lub ich fałszerstwo, zostaną one rozesłane do "szczęśliwców" dopiero na kilka tygodni przed turniejem.
  Sprzedaż biletów na mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2012 została już oficjalnie zamknięta. Zainteresowanie było tak ogromne, że przez ostatnie godziny trzeba było czekać na zalogowanie się na oficjalnej stronie UEFA nawet kilkanaście minut. A planowany termin zamknięcia portalu przesunięto o 1,5 godziny.

  W sumie o wejściówki stara się prawie 12,2 mln osób. A to znaczy, że od czasu mistrzostw Europy w 2008 roku zainteresowanie biletami wzrosło o ponad 17 procent.


  - Organizatorzy turnieju otrzymali formularze z dwustu sześciu krajów całego świata - mówi Juliusz Głuski, rzecznik prasowy spółki Euro 2012 Polska. - Popyt na różnego rodzaju bilety dostępne na Euro 2012 przekroczył podaż w odniesieniu do wszystkich meczów turnieju finałowego.

  Prawie 88 procent wszystkich nadesłanych wniosków pochodziło z państw-gospodarzy, czyli Polski oraz Ukrainy.

  A o tym kto zdobędzie wejściówkę zadecydują teraz przeprowadzone pod nadzorem notariusza loterie.
  - Losowania odbędą się w dniach od 19 do 22 kwietnia - mówi Juliusz Głuski. - Aplikujący, którym powiedzie się podczas losowania, otrzymają stosowną informację za pośrednictwem poczty elektronicznej do końca kwietnia.

  A co dalej? W zależności od rodzaju biletów, będzie trzeba za nie zapłacić w maju (bilety indywidualne i pakiety stadionowe) lub w grudniu (pakiet "moja drużyna").


  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo