Finał siatkówki plażowej na Plaży Wolności. Wygrali Michał Bryl i Kacper Kujawiak [ZDJĘCIA]

ZSN
Finał siatkówki plażowej na Plaży Wolności. Wygrali Michał Bryl i Kacper Kujawiak Waldemar Wylegalski
Na placu Wolności w weekend otwarto sezon siatkówki plażowej. W wielkim finale na Plaży Wolności najlepsi okazali się Michał Bryl i Kacper Kujawiak. Zobaczcie zdjęcia.

Zwycięzcami emocjonującego turnieju siatkówki plażowej zostali Michał Bryl i Kacper Kujawiak, którzy w finale pokonali parę Jędrzej Brożyniak/Bartłomiej Dzikowicz. "Dziki" został wybrany przez organizatorów MVP Turnieju.

W "małym finale" górą byli Maciejowie - Rudol i Kosiak, a czwarte miejsce zajęły doświadczone gwiazdy - Daniel Pliński i Marcin Wika.

Lotto Plaża Wolności 2015 - wyniki

Finał
Michał Bryl/Kacper Kujawiak - Jędrzej Brożyniak/Bartłomiej Dzikowicz 2:0 (21:16, 21:13)