MPK: Dodatkowe tramwaje i darmowe bilety na mecz

  MPK: Dodatkowe tramwaje i darmowe bilety na mecz

  KAEF

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  W piątek przy Bułgarskiej Lech zmierzy się ze Śląskiem. Dla kibiców uruchomione zostaną dodatkowe tramwaje i autobusy, dlatego samochody warto zostawić przed domem. Z kolei niezainteresowani meczem poznaniacy powinni omijać okolice stadionu.
  W godz. 17-20 będzie kursował tramwaj linii nr 30 (kursujący co 10 minut z ronda Kaponiera na Budziszyńską). Zarówno przed, jak i po meczu tramwaje linii nr 1, 6, 13 i 15 będą jeździły częściej.

  W związku z zamknięciem niektórych ulic w rejonie stadionu innymi trasami będą jeździły autobusy na linii nr 50, 63, 91 oraz A. Pojazdy będą kierowane Grochowską i Promienistą. Posiadacze biletów trasowych na ten odcinek nie będą musieli kupować dodatkowych biletów. Dwie godziny przed i trzy po meczu kibice mogą jeździć komunikacją miejską za darmo.

  Na zmiany muszą uważać też kierowcy. Od 18 zostaną zamknięte dla ruchu ulice: Bułgarska (od Marcelińskiej do Grunwaldzkiej) oraz Węgorka, Świerzawska i Wałbrzyska. Objazdy poprowadzone będą: Marcelińską, Grochowską i Grunwaldzką.

  Z kolei od 21.30 dodatkowo zostaną zamknięte dla ruchu: Grunwaldzka (od Grochowskiej do Węgorka w kierunku Junikowa i od Jawornickiej do Palacza w kierunku centrum) oraz Jugosłowiańska, Ściegiennego (od Promienistej do Grunwaldzkiej) i Taczanowskiego.

  Trzeba także uważać na dodatkowe zakazy zatrzymywania się.

  Podobne zmiany będą w sobotę, podczas meczu Warty z drużyną z Ostrowca Świętokrzyskiego.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo