Trinny i Susannah grasują po Poznaniu

  Trinny i Susannah grasują po Poznaniu

  Elżbieta Podolska

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Trinny i Susannah grasują po Poznaniu
  1/14
  przejdź do galerii

  ©Paweł Miecznik

  Dzisiaj i jutro na Starym Rynku i w Starym Browrze można spotkać Trinny i Susannach, dwie najbardziej znane stylistki na świecie. Nawet gwiazdy Hollywood nie zbudzają takich emocji. Są tacy, którzy ich nie lubią, inni się ich boją, jednak najwięcej jest takich, którzy je po prostu uwielbiają. Nikt nie pozostaje obojętny. Panie potrafią dokonywać cudów i przemieniać brzydkie kaczątka w powabne piękności niezależnie, czy metamorfozie poddaje się kobieta czy mężczyzna.
  Teraz przez dwa dni gwiazdy zmianiają poznaniaków. Już przed dziewiątą na Starym Rynku na nie czekano. Miały tam dokonać wyboru kandydatów, którym odmienią życie. Panie spóźniły się prawie 40 minut. Przyjechały akurat, kiedy padało. Okazało się, że mają poczucie humoru i lubią się bawić...
  z fotoreporterami. Miały nad głowami parasole i co chwilę jedna go opuszczała i się zasłaniała, druga podnosiła. Przez chwilę nie dało się zrobić im razem zdjęcia.

  Potem ruszyła telewizyjna machina: kamery, światla, dźwięk, przypinanie mikrofonów, cisza wokoło. Trinny i Susanah kręcą w stacji TVN Style polską wersję swojego programu. Były już w Łodzi, a teraz przyszedł czas na stolicę Wielkopolski. Po godznie dziesiątej wraz z wybranymi do dzisiejszej przemiany osobami wyruszyły do Starego Browaru, bo tam właśnie odbywa się zakupowe szaleństwo - dobieranie, przebieranie, wybieranie i zmienianie. Panie i panowie pod czujnym okiem stylistek zmieniają się od stóp do głów, poddając się nie tylko zabiegom fryzjera i wizażysty, ale przede wszystkim Trinny i Susannah dobierają im garderobę. Trwa to godzinami.

  Efekt będzie można zobaczyć dzisiaj i jutro o godz. 17 w Starym Browarze, gdzie gwiazdy mody opowiedzą także jak się ubierać i jakich blędów nie popełniać.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo