Poznań: Dariusz Jaworski nowym szefem Wydawnictwa Miejskiego

  Poznań: Dariusz Jaworski nowym szefem Wydawnictwa Miejskiego

  MAZ

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Nowym dyrektorem Wydawnictwa Miejskiego będzie Dariusz Jaworski. Jego nominację podpisał w poniedziałek prezydent Ryszard Grobelny.
  Jaworski wygrał konkurs jaki pod koniec ubiegłego roku ogłosiły władze miasta Poznania. Był jednym z pięciu kandydatów. Swą funkcję obejmie 1 kwietnia.

  Wcześniej Dariusz Jaworski był zastępcą redaktora naczelnego Tygodnika Powszechnego oraz zastępcą redaktora naczelnego Gazety Wyborczej w Poznaniu.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  nuda i festiwal

  bog-art (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

  No to publikacje WM mogą stać się do cna nudne, przemądrzałe i katolickie. Za to pracownicy Wydawnictwa nudzić się z pewnością nie będą. Już wkrótce festiwal wszystkich złych sposobów zarządzania...rozwiń całość

  No to publikacje WM mogą stać się do cna nudne, przemądrzałe i katolickie. Za to pracownicy Wydawnictwa nudzić się z pewnością nie będą. Już wkrótce festiwal wszystkich złych sposobów zarządzania zespołem - od szczucia ludzi na siebie, po obietnice bez pokrycia. No chyba, że Jaworskiego nawiedziła najświętsza panienka i pogroziła mu paluszkiem. Wtedy może nie będzie tak źle.zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo