Wiara Lecha wciąż z kompletem punktów [ZDJĘCIA]

TR
Wiara Lecha wiosną wciąż niepokonana
Wiara Lecha wiosną wciąż niepokonana Agnieszka Świderska
Kibole grają do końca. Udowodnili to w wyjazdowym meczu z Polonią II Środą, który wygrali 3:2. Po ostatnim gwizdku mieli pełne prawo zaśpiewać "Lidera mamy...". Ich pierwsze miejsce w tabeli jest niezagrożone. Wiosną nie przegrali jeszcze żadnego meczu.

To był jeden z trudniejszych wyjazdów rundy wiosennej. Jesienią DWL przegrała u siebie z Polonią II Środą 1:4. Rewanż mógł się ułożyć różnie. W pierwszej połowie ułożył się zdecydowanie na niekorzyść kiboli - już po 17 minutach przegrywali 0:2, a na boisku dominowali gospodarze.

Obraz gry zmienił się po przerwie. Przy piłce częściej byli kibole. Nie marnowali też sytuacji. Kontaktową bramkę w 62. minucie zdobył Wojciech Kuznowicz, a to nie był jeszcze koniec.

W 82. minucie rzut karny wykorzystał Krzysztof Szerszeń, który cztery minuty później ustalił wynik spotkania na 3:2.

W niedzielę DWL zmierzy się na Gdańskiej z Pogonią Książ Wlkp. Początek meczu o godzinie 16. Kibole jak zwykle liczą na doping.