Poznań: Od dzisiaj znów remont Przybyszewskiego. Będą...

  Poznań: Od dzisiaj znów remont Przybyszewskiego. Będą utrudnienia

  NYT

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Od soboty (26 marca) kierowcy nie dostaną się na Przybyszewskiego z ul. Szamarzewskiego. Można będzie natomiast dostać się na wschodnią nitkę Przybyszewskiego z ulicy Szamarzewskiego, a także wjechać w Szamarzewskiego z zachodniej jezdni Przybyszewskiego od strony Dąbrowskiego. Poznaniaków czekają objazdy.
  Ruch tranzytowy kierowany będzie z Niestachowskiej w ul. św. Wawrzyńca, Polską, Bułgarską aż do Grunwaldzkiej. Inne samochody pojadą Dąbrowskiego, Szpitalną, Grochowską aż do ulicy Bukowskiej oraz Szamarzewskiego i Szamotulską do Bukowskiej. Uruchomiony zostanie też objazd ulicami Szamarzewskiego, Polną i Bukowską.

  Remont Przybyszewskiego potrwa najprawdopodobniej dwa tygodnie. W tym czasie zmieni się też trasa autobusów 93 i 95. Trasa autobusu nr 93 (w stronę pętli Górczyn): Sobieskiego Dw. - bez zmian - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szamotulska - Bukowska - Przybyszewskiego - bez zmian - Górczyn Dw. Powrót po stałej trasie.

  Trasa autobusu nr 95 (w stronę pętli na Ogrodach): Kiekrz - bez zmian - Żeromskiego - Szamotulska - Szamarzewskiego - Szpitalna - Ogrody. Powrót po stałej trasie autobusu.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo