Warta Poznań zremisowała z liderem I ligi w Łodzi

Redakcja
Tym razem piłkarze Warty nie mieli takich powodów do radości
Tym razem piłkarze Warty nie mieli takich powodów do radości Grzegorz Dembiński
Aż 5 żółtych kartek dostali piłkarze Warty w meczu z ŁKS. W meczu z liderem I ligi piłkarskiej padł remis 0:0

Początek meczu należał do gospodarzy, którzy kilka razy zagrozili bramce bronionej przez Andrzeja Bledzewskiego. Jednak bramkarz Warty do spółki z obrońcami nie pozwolili łodzianom na objęcie prowadzenia. Później to ekipa z Poznania przejęła inicjatywę, lecz nie potrafiła przy tym stworzyć poważniejszego zagrożenia w polu karnym ŁKS-u. Łodzianie mogli prowadzić jeszcze przed przerwą, gdy błąd popełnił Bledzewski, ale pomogli mu w ostatniej chwili obrońcy Warty.

W drugiej połowie stroną przeważającą byli "Zieloni". Jednak dzięki dobrze grającej defensywie oraz świetnej dyspozycji Bogusława Wyparły do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Warta straciła pierwsze punkty wiosną.

ŁKS Łódź - Warta Poznań 0:0
Żółte kartki: Kosecki, Klepczarek (ŁKS) - Gajtkowski, Ngamayama, Bartkowiak, Scherfchen, Marciniak (Warta)
Czerwona kartka: Klepczarek (90 min.)
Sędzia: Tomasz Wajda
Widzów: 4000

Materiał oryginalny: Warta Poznań zremisowała z liderem I ligi w Łodzi - Głos Wielkopolski