Kleczew: Nastolatkowie pobili kolegę

  Kleczew: Nastolatkowie pobili kolegę

  OBAR

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Policjanci z Kleczewa zatrzymali dwóch 15-latków z gm. Wilczyn, którzy odpowiedzą za rozbój i pobicie rówieśnika. Natomiast zarzut uszkodzenia mienia usłyszeli czterej 15-latkowie z gm. Wierzbinek.
  Nastolatkowie jednej z miejscowości w gminie Wilczyn pobili pięściami kolegę z równorzędnej klasy, którego zmusili do oddania im 10 zł. Sygnał o pobiciu i wymuszeniu pieniędzy od nastolatka trafił do policjantów w Kleczewie. Mundurowi wspólnie z pracownikami szkoły dotarli do 15-letnich chuliganów. Jak się okazało, nie był to ich pierwszy wybryk. Chłopcy już wcześniej dopuścili się pobicia tego samego kolegi.

  W ubiegłym roku dwukrotnie grozili mu pobiciem. W lutym natomiast, grożąc pobiciem, zmusili go do oddania papierosów. Zatrzymani nastolatkowie przyznali się do zarzucanych im czynów. Ich sprawa trafiła do sądu rodzinnego.

  Tam również skierowana została sprawa innych 15-latków, tym razem z gminy Wierzbinek. Policjanci z Sompolna zatrzymali czterech krewkich nastolatków, którzy dla zabawy wrzucili do stawu 10 balotów sprasowanej słomy. Straty oszacowano na tysiąc złotych.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo