Trener Wojciech Stawowy: To punkt zwrotny?

(bart)
Trener Wojciech Stawowy
Trener Wojciech Stawowy łukasz kasprzak
Nie dziwi, że po meczu piłkarzy Widzewa z Chojniczanką (1:0) bardziej zadowolony był szkoleniowiec łodzian Wojciech Stawowy.

Wojciech Stawowy (trener Widzewa): – Przede wszystkim chciałbym pogratulować moim zawodnikom, bo przeszli wielką metamorfozę w porównaniu z tym, co było tydzień temu. Uważam, że w pełni zasłużyliśmy na wygraną, bo przez całe spotkanie byliśmy lepsi. Moim zdaniem, pierwszą połowę zagraliśmy całkiem poprawnie i byliśmy zespołem, który stworzył więcej dogodnych sytuacji. Nieco słabiej nasza postawa wyglądała w drugiej części, ale wpływ na to miała nerwowość, która rosła z upływającym czasem. Nie widziałem dokładnie sytuacji z karnym, sędzia powiedział mi po meczu, że doszło do kontaktu fizycznego. Liczę, że to, co zrobił Maciek Krakowiak, kapitalnie broniąc ,,jedenastkę’’, będzie punktem zwrotnym dla naszego klubu. Ale przekonamy się o tym po piątkowym spotkaniu w Płocku.

Mariusz Pawlak (trener Chojniczanki): – Bardzo długo wchodziliśmy w ten mecz. Dlatego na początku pierwszej połowy Widzew stworzył dwie doskonałe okazje, których jednak w sobie tylko wiadomy sposób nie wykorzystał. W drugiej części gry zagraliśmy znacznie wyżej i chcieliśmy odbierać piłkę rywalom na ich połowie. W ostatnich minutach zabrakło nam koncentracji. Dążyliśmy do remisu, ale nie udało nam się, bo przy karnym zabrakło szczęścia. Czasem tak jest, że nic nie wychodzi.