Poznań: "Kadry dla Europy" mają kłopoty

  Poznań: "Kadry dla Europy" mają kłopoty

  Katarzyna Sklepik

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Poznańska Wyższa Szkoła Zawodowa "Kadry dla Europy" wznowiła wczoraj - po trzech dniach przerwy - zajęcia dla studentów. Gdy odwołano wykłady, rozeszła się wieść, że uczelnię zamknięto, bo splajtowała. Władze uczelni temu zaprzeczają. - Od wtorku wykłady i ćwiczenia odbywają się normalnie, studenci nie muszą się o nic martwić. Sytuacja jest opanowana - uspokaja dr Barbara Kochańska, rektor WSZ "Kadry dla Europy".
  Oficjalny komunikat informował, że były to tzw. dni rektorskie spowodowane kłopotami technicznymi. Jednak wiadomo było, że powodem zamknięcia budynku, a tym samym zawieszenia zajęć, były długi, których założyciel uczelni nie spłacił właścicielowi budynku przy ulicy Mansfelda 4. Stąd plotki, że uczelnia zbankrutowała i zostanie zlikwidowana.
  Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, inwestor, z którym prowadzone są rozmowy, miał już nawet wyłożyć część pieniędzy na spłatę długu.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  CXiifaNHpTNOyjaPEtG

  vfgHDkzCrDNpcIbqc (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 2

  nQSOrs aituezpomzun, [u**********rfzeujepbabx.com/]rfzeujepbabx[/url], [link=http://zdmvafcmrlls.com/]zdmvafcmrlls[/link], http://vnearpbpbmqg.com/

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo