Tarnowo Podgórne: Wybiorą międzynarodową miss

  Tarnowo Podgórne: Wybiorą międzynarodową miss

  Robert Domżał

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Uczestniczki ubiegłorocznych wyborów Miss gminy Tarnowo Podgórne

  Uczestniczki ubiegłorocznych wyborów Miss gminy Tarnowo Podgórne ©Fot. Archiwum UG Tarnowo Podgórne

  W tym roku w konkursie na Miss gminy Tarnowo Podgórne na wybiegu zobaczymy dziewczyny z dziesięciu gmin partnerskich Tarnowa Podgórnego, a wśród nich z Włoch, Czech, Litwy.
  Uczestniczki ubiegłorocznych wyborów Miss gminy Tarnowo Podgórne

  Uczestniczki ubiegłorocznych wyborów Miss gminy Tarnowo Podgórne ©Fot. Archiwum UG Tarnowo Podgórne

  - Tremę miałam ogromną, ale powiedziałam sobie: "Jesteś piękna i dasz sobie radę" - tak ubiegłoroczne wybory Miss gminy Tarnowo Podgórne wspomina ich zwyciężczyni Joanna Bugaj.

  Odwaga się opłaciła, bo występ nagrodzony został nie tylko oklaskami i szarfą dla najpiękniejszej, ale też motorowerem. - Szczególnie miłe były głosy koleżanek, które mnie dopingowały, co naprawdę mobilizuje i dodaje wiary w siebie - mówi Joanna Bugaj. Wygranym motorowerem jeździ nie tylko najpiękniejsza dziewczyna w gminie. - Nawet moja mama od czasu do czasu wsiada na motorower - mówi miss Joanna.

  W tym roku konkurs odbędzie się ponownie i jak zapowiada Szymon Melosik, dyrektor Ośrodka Kultury "Sezam", konkurencja będzie szczególna, bo międzynarodowa. Na wybiegu zobaczymy dziewczyny z dziesięciu gmin partnerskich Tarnowa Podgórnego a wśród nich z Włoch, Czech, Litwy. Kandydatki z zagranicy będą walczyły o specjalną koronę i tytuł Międzynarodowej Miss. Najpiękniejsza otrzyma 1 tys. euro.

  - Wysłaliśmy zaproszenia do 10 gmin partnerskich - mówi Agnieszka Rzeźnik, inspektor do spraw komunikacji społecznej. Dla panien z gminy Tarnowo Podgórne tradycyjnie nagrodą będzie skuter. Finał konkursu zaplanowany jest na 28 maja. Kandydatki mogą się zgłaszać do 26 kwietnia. Przed wyborami będą uczestniczyły w warsztatach choreograficznych.

  - Dowiedzą się, co powinny robić, by ładnie się poruszać. A to na scenie jest ważne - mówi Szymon Melosik. Kandydatki zaprezentują się w czterech kreacjach: wieczorowej, sportowej, w stroju kąpielowym i ludowym.

  Jak mówi Joanna Bugaj, chętnie pomoże kandydatkom i podzieli się swoim doświadczeniem.
  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  zerknij

  IGA (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 6 / 3

  http://www.youtube.com/watch?v=UGFLCrAGkdE

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo