Poznań: Rozbój w banku. Widziałeś tego mężczyznę?

  Poznań: Rozbój w banku. Widziałeś tego mężczyznę?

  KW Policji

  Aktualizacja:

  Poszukiwany mężczyzna

  Poszukiwany mężczyzna ©KW Policji

  Policjanci w Poznaniu prowadzą sprawę dotyczącą usiłowania rozboju przy użyciu niebezpiecznego narzędzia w placówce bankowej na osiedlu Bolesława Śmiałego. Osoby, które rozpoznają na zamieszczonym poniżej zdjęciu sprawcę rozboju, proszone są o kontakt z prowadzącymi sprawę funkcjonariuszami.
  Poszukiwany mężczyzna

  Poszukiwany mężczyzna ©KW Policji

  Do usiłowania rozboju doszło 8 marca 2011 o godzinie 9.50 w placówce bankowej w Poznaniu na osiedlu Bolesława Śmiałego pawilon 104. Nieznany mężczyzna trzymając w ręku przedmiot przypominający broń palną, grożąc pracownicy banku, próbował zmusić ją do wydania pieniędzy. Kobieta stawiła opór i mężczyzna wybiegł z placówki.

  Rysopis sprawcy: mężczyzna w wieku ok. 50-55 lat, wzrost ok. 170 cm, średniej budowy ciała, waga ok. 70 kg, blada karnacja skóry, ubrany w ciemną kurtkę i czapkę wełnianą koloru szarego.

  Osoby, które na zamieszczonym zdjęciu rozpoznają znaną sobie postać, proszone są o natychmiastowy kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę. Państwa pomoc może zapobiec popełnieniu przez mężczyznę kolejnego, potencjalnego przestępstwa. Kontakt z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę może odbywać się pod numerami telefonów: 512 309 657, sekretariat 61 841 25 90 i 997

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Donald

  art (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 21 / 23

  to jest Donald, chciał załatać dziurę budżetową

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo