Poznań: Święto przedsiębiorców

  Poznań: Święto przedsiębiorców

  Sławomir Lechna

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Na 6 i 7 kwietnia zaplanowano Poznańskie Dni Przedsiębiorczości. To nowa inicjatywa władz miasta i powiatu oraz Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego i MTP. Ma na celu kreowanie pozytywnego klimatu dla przedsiębiorczości.
  - Dużą wagę poświęcamy tworzeniu nowych miejsc pracy, a mało osobom, które ponoszą ryzyko prowadzenia działalności gospodarczej - mówi Tomasz Kayser, zastępca prezydenta Poznania. - To będzie święto przedsiębiorców, chcemy propagować ich postawy.
  - W aglomeracji poznańskiej działa już około 150 tys. firm, chcemy by powstawały kolejne - powiedział Jan Grabkowski, starosta poznański. Poznańskie Dni Przedsiębiorczości, które odbędą się w Holu Wschodnim MTP połączą trzy imprezy, zarówno te o ugruntowanej pozycji, jak Poznańskie Dni Przedsiębiorczości Akademickiej czy Forum Gospodarcze Aglomeracji Poznańskiej, ale i przedsięwzięcia nowe, takie jak Targi Przedsiębiorczości.
  Impreza, na którą wstęp jest bezpłatny, skierowana jest m.in. dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą lub chciałyby założyć własną firmę. Będą one miały okazję zupełnie bezpłatnie zasięgnąć porady i zdobyć wiedzę przydatną w biznesie.
  - Będziemy zachęcać młode osoby, do zakładania własnych firm, które wykonywać będę dla nas prace, na przykład przy odśnieżaniu dachów, czy myciu szyb - zadeklarował Andrzej Byrt, prezes MTP.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  XThIgLudvbGeH

  QJgZjnMxiSM (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 65 / 57

  bwfThH hgofdemdnjwx, [u**********lpwmdnszipgp.com/]lpwmdnszipgp[/url], [link=http://aokgtyqjcmpr.com/]aokgtyqjcmpr[/link], http://iobkqkqodkyn.com/

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo