Irlandia - Polska: Dlaczego Polacy zremisowali? Internauci komentują! [MEMY, ŚMIESZNE OBRAZKI]

ZSN
Polska - Irlandia [MEMY, DEMOTYWATORY, ŚMIESZNE OBRAZKI]
Polska - Irlandia [MEMY, DEMOTYWATORY, ŚMIESZNE OBRAZKI] demotywatory.pl
Memy po meczu Irlandia - Polska. Internauci jak zwykle nie zawodzą i komentują. Wiecie, dlaczego Polacy zremisowali spotkanie? Bo mieli... peszka. Zobaczcie demotywatory i śmieszne obrazki!

Przypomnijmy: mecz rozegrany w niedzielę w Dublinie zakończył się remisem 1:1. Po pierwszej połowie i golu zdobytym przez Sławomira Peszkę Polacy prowadzili 1:0. Bramkę na wagę remisu Irlandczycy zdobyli w 91. minucie spotkania.

Internauci komentują ten wynik w swoim stylu. "Oceny naszych: za krótko byli przy piłce, żeby ich oceniać", "Podobno kiedyś w końcu nasi piłkarze przestaną grać na utrzymanie wyniku" - to tylko niektóre z tekstów znalezionych na demotywatorach.

Zobaczcie inne memy po meczu Irlandia - Polska!