Sąd: Trzeci proces za cios nożem w okolice serca

  Sąd: Trzeci proces za cios nożem w okolice serca

  BAS

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Poznaniak został skazany na 7 lat więzienia za spowodowanie obrażeń zagrażających życiu Łukasza N. Na tym jednak nie koniec tej sprawy. Odbędzie się kolejny proces.
  - On terroryzował mieszkańców osiedla, konkubina była świadkiem pobicia mojego kolegi. To był mój błąd, że chciałem z nim o tym spokojnie porozmawiać przy alkoholu, zaprosiłem go do domu i wypiłem z nim - mówił w czwartek 48-letni Krzysztof U., mieszkaniec poznańskiego Grunwaldu.

  Mężczyzna został skazany na 7 lat więzienia za spowodowanie obrażeń zagrażających życiu Łukasza N. Prokurator domagał się skazania za usiłowanie zabójstwa. Krzysztof U. był już za to dwukrotnie skazany.

  W czwartek poznański Sąd Apelacyjny uznał, że może dopiero trzeci proces wykaże, czy oskarżony chciał zabić. - Sprawca jest absolwentem AWF. Trudno, żeby nie wiedział, co może się zdarzyć po uderzeniu 27-centymetrowym nożem w okolice serca - stwierdził sąd.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  nożownicy

  gość (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Za bardzo łagodne kary otrzymują zwyrodnialcy takich powinno się leczyć w zakładach psychiatrycznych a nie do więzienia ich posyłać ,tam mają za dużo czasu na rozmyślanie jak dalej popełniać...rozwiń całość

  Za bardzo łagodne kary otrzymują zwyrodnialcy takich powinno się leczyć w zakładach psychiatrycznych a nie do więzienia ich posyłać ,tam mają za dużo czasu na rozmyślanie jak dalej popełniać zbrodnie bo czują się jak; niedowartościowani ? dostają kilka lat do odsiadki ? to śmieszne ostatnio słyszałam że ktoś za produkcję fałszywych banknotów czy rozprowadzanie grozi mu kara chyba do 20 -lat ,a za pozbawienie kogoś życia parę to śmieszne i żałosnezwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo