Wybieramy najlepszego lekarza i pielęgniarkę

  Wybieramy najlepszego lekarza i pielęgniarkę

  Katarzyna Kamińska

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Wybieramy najlepszego lekarza i pielęgniarkę
  Na nasz plebiscyt Eskulap 2011 zaczęły już spływać pierwsze zgłoszenia. Pokazuje to, jak ważne jest dla naszych Czytelników, żeby ich lekarz został doceniony. Pacjenci chcą nagrodzić również opiekę, jaką zostali otoczeni w szpitalach - pojawiły się już pierwsze kandydatury.
  Wybieramy najlepszego lekarza i pielęgniarkę
  Tradycyjnie jednak największą popularnością cieszą się lekarze pierwszego kontaktu - tych zgłoszeń jest najwięcej. To oni na co dzień opiekują się pacjentami, to z nimi konsultowane są gorączki dziecięce i całkiem dorosłe grypy, to dzięki ich życzliwemu podejściu wizyta w gabinecie lekarskim staje się przyjemnością.

  Na nagrodę - Państwa zdaniem - zasługują również przychodnie, w których czasem trzeba spędzić kilka godzin w oczekiwaniu na wizytę.
  Im w lepszych i przyjaźniejszych warunkach to oczekiwanie przebiega, tym więcej sympatii zdobywa sobie placówka. Wśród uzasadnień dopisywanych na zgłoszeniach najczęściej można było przeczytać "za życzliwość i spokojne podejście do pacjenta". Również wśród pielęgniarek i położnych jest już w naszym plebiscycie sporo zgłoszeń.

  Na razie najmniej chętnie nominowane są oddziały szpitalne i całe szpitale. Dziś w Głosie Wielkopolskim publikujemy kolejny kupon - można z wypełnionym przyjść do redakcji osobiście i wrzucić do specjalnej skrzynki na wysokim parterze lub wysłać pocztą na adres "Głos Wielkopolski" ul. Grunwaldzka 19 w Poznaniu (kod 60-782), z dopiskiem na kopercie "Eskulap 2011".

  Listę wybranych przez Państwa lekarzy, pielęgniarek i położnych publikujemy poniżej. Przy każdej kandydaturze podany jest numer telefonu przypisany tylko i wyłącznie tej osobie lub placówce. Aby oddać ważny głos, wystarczy wysłać SMS na numer 72355 i podać odpowiedni dla danej kategorii i konkretnej kandy- datury kod. Każdy może wysłać dowolną liczbę SMS-ów w dowolnej liczbie kategorii.

  Lista kandydatur będzie uzupełniana na bieżąco wraz z nadchodzącymi od państwa kuponami.

  Kandydatury i aktualne wyniki  Najlepszy lekarz: lista nominacji i aktualne wyniki  Najlepsza pielęgniarka/położna: lista nominacji i aktualne wyniki  Najlepsza jednostka ochrony zdrowia: lista nominacji i aktualne wyniki  Najlepszy szpital/oddział szpitalny: lista nominacji i aktualne wyniki

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  wybór

  pacjent (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 41 / 40

  dobra incjatywa zrobić sondę internetową obok SMS-ów wyboru lekarza osoby człowieka z sercem lekarza dobrego,z powołania który szanuje pacjenta ,pomaga bo nie chodzi o popularnośc nazwisko .Tu...rozwiń całość

  dobra incjatywa zrobić sondę internetową obok SMS-ów wyboru lekarza osoby człowieka z sercem lekarza dobrego,z powołania który szanuje pacjenta ,pomaga bo nie chodzi o popularnośc nazwisko .Tu większa szansa oddania glosow z strony pacjentów .Chodzi też o pozostałe głosowania na pielegniarkę, oddziały itdzwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  pleb

  Lek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 43 / 26

  A gdzie lekarze =głos!

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo