Gdzie pożyczyć gotówkę, by rata nie była obciążeniem?

  Gdzie pożyczyć gotówkę, by rata nie była obciążeniem?

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Gdzie pożyczyć gotówkę, by rata nie była obciążeniem?
  Potrzebna gotówka… Ci z nas, którzy są w tej komfortowej sytuacji, że mogą liczyć na pożyczki od najbliższych, znajomych lub z zakładów pracy powinni uważać się za prawdziwych szczęściarzy. Oszczędności na "czarną godzinę"?
  Gdzie pożyczyć gotówkę, by rata nie była obciążeniem?
  Niestety, polskie realia nie sprzyjają lokowaniu kapitału - z miesięcznych wypłat raczej nie da się za wiele odłożyć na konto, inwestycje i gra na giełdzie obarczone są ryzykiem, a zabezpieczenie w postaci nieruchomości przypadło w udziale tylko nielicznym. Gdzie zatem zwrócić się o pieniądze, jeśli pojawiają się większe lub niespodziewane wydatki?

  Banki…
  Naturalnym, intuicyjnym rozwiązaniem wydaje się skorzystanie z oferty jednego z banków. Tych jest na rynku bardzo dużo, proponują zróżnicowane produkty finansowe (sprofilowane pod określone cele lub oczekiwania grup społecznych). Tam, gdzie spotkamy się z niskim oprocentowaniem i minimalizacją prowizji możemy zaoszczędzić nawet kilkaset złotych na miesięcznej racie (niezbędnym warunkiem jest wtedy odpowiednie zabezpieczenie). Oprocentowanie w poszczególnych bankach jest bardzo zróżnicowane; dla Klientów nie posiadających w nich konta waha się od 10% do nawet 16% , marże natomiast od 1% do 5%. Ważny jest także możliwy okres kredytowania i opcja wcześniejszej spłaty.

  albo… firmy pożyczkowe
  Coraz większą popularnością i zaufaniem potencjalnych Klientów cieszą się instytucje pozabankowe. Oczywiście muszą spełniać one określone kryteria, aby były warte naszej uwagi. Po pierwsze staż rynkowy - 5 lat to minimum, po drugie zakres udzielanego wsparcia (przedziały kwotowe) - jeśli firma oferuje pożyczki tylko na niewielkie sumy powinno nam to dać do myślenia na temat jej stabilności finansowej, po trzecie okres spłaty zobowiązania - optymalny to około 20 lat. Firmy pożyczkowe zyskują uznanie Polaków, gdyż są w stanie zaoferować bardzo konkurencyjne oprocentowanie przy jednoczesnym minimum formalności.

  Dobra pożyczka forum 2010, będące źródłem praktycznej wiedzy dotyczącej pozyskiwania pieniędzy z zewnętrznych źródeł poleca skorzystanie z oferty PKF Skarbiec. Flagowym produktem Korporacji Skarbiec jest Dobra Pożyczka Gotówkowa, której to oprocentowanie wynosi 2,99%* w skali roku, a harmonogram spłaty opiewa nawet na 30 lat. Z uwagi na rzetelność oferty, długoletni staż rynkowy, przejrzyste procedury posty-pytania w stylu "pożyczka w pkf skarbiec czy umoczyłem" (towarzyszące innym firmom pożyczkowym) nie funkcjonują na forach internetowych w związku ze Skarbcem.

  Jest to bardzo ważna informacja dla wszystkich planujących zaciągnąć pożyczkę - nie tylko oficjalna strona internetowa, ale także niezależne serwisy i fora tematyczne podkreślają korzyści Dobrej Pożyczki


  Zainteresowanych szczegółami dotyczącymi Dobrej Pożyczki zapraszamy na dobra pozyczka forum. Do dyspozycji pozostaje także infolinia dla Klientów Indywidualnych: 801 003 160** i Instytucjonalnych: 608 921 608** Firma posiada 34 oddziały zlokalizowane w całej Polsce. Zapraszamy!

  Skarbiec posiada 34 oddziały zlokalizowane w całej Polsce. Zapraszamy!


  Dobra Pożyczka KALISZ
  tel. 62 767 10 09
  fax 62 767 10 86
  tel. kom. 784 512 133
  ul. Kazimierzowska 6, IV piętro, pok. 14
  62-800 KALISZ
  (na przeciwko Hotelu Europa)
  biuro.kalisz@dobrapozyczka.com.pl

  Dobra Pożyczka POZNAŃ
  tel. 61 835 22 34
  tel. kom. 666 855 979
  ul. Towarowa 17/19, pok. 18
  61-586 POZNAŃ
  biuro.poznan@dobrapozyczka.com.pl

  *RRSP dla przyjętych założeń wynosi 7,08%.
  **Koszt połączenia wg stawki operatora.
  Niniejszy artykuł nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo