Krotoszyn: Wielki zjazd Kołłątajowców

  Krotoszyn: Wielki zjazd Kołłątajowców

  Małgorzata Krupa

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Do końca lutego można zgłaszać swój udział w Zjeździe Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie. Organizatorzy zjazdu czekają na wszystkich chętnych - absolwentów, wychowanków i nauczycieli. Sporo z nich mieszka w Poznaniu.
  W tym roku mija 175 lat istnienia tej krotoszyńskiej szkoły. Do niedawna zjazdy odbywały się co dziesięć lat, jednak uczestnicy spotkania w roku 2006 (zwłaszcza ci ze starszych roczników), stwierdzili, że to stanowczo za rzadko. Stąd podjęto decyzję, by nie czekać kolejnych dziesięciu lat i zorganizować zjazd już w tym roku. Odbędzie się on w dniach 24-25 czerwca.

  - Ze względów organizacyjnych nie mamy możliwości zaproszenia wszystkich zainteresowanych i wzorem lat ubiegłych kończymy zaproszenia na roczniku maturalnym 2001 - mówi Wiesław Świca, przewodniczący Komitetu Organizacyjnego.


  Impreza ma być okazją do spotkania po latach z kolegami z ławy szkolnej, nauczycielami i szkołą. W tym czasie będzie można wziąć udział w imprezach zjazdowych i sportowych. Opłata zjazdowa skalkulowana została na 100 złotych.

  Formularze zgłoszeniowe można otrzymać w sekretariacie szkoły lub pobrać ze strony internetowej: www.liceum.kollataj.edu.pl. Na stronie tej będą też zamieszczane informacje dotyczące zjazdu.

  Zjazdowi poświęciliśmy też stronę specjalną w naszym portalu: krotoszyn.naszemiasto.pl.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo